25

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine  ziyarette bulundular.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Meclis  Başkan Yrd. Özkan İnci, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş hazır bulundular.

 

Ziyarette; TOBB camiasının illerin oda ve borsa başkanlarını aynı çatı altında toplayarak, ticari faaliyetlerinde birleştirici güç ve birlik ruhunun pekiştirmesinde önemli katkısı olduğuna değinildi. Bölge sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

 

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, Kandemir’in bölgeyi TOBB yönetiminde temsil etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kurumlar arası işbirliğinden bahsederek, proje ve çalışmalarda işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gültekin, UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Güncel Sosyo-Ekonomik konular ve karşılıklı fikir alışverişinin de yapıldığı ziyaret, karşılıklı hediye takdimi sonrası iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Okunma Sayısı: 562
resim