05

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KUTESOB), Ziraat Odası, Kent Konseyi ve Belediye-İş Kütahya Şube başkanlarının katıldığı Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ikinci toplantısı KUTBO ev sahipliğinde yapıldı.  

 

Kütahya’nın Sosyal ve ekonomik açıdan geliştirilmesi ve iyileştirilmesi yönünde yapılacak çalışma ve  projelerin  belirlenmesi  amacıyla düzenlenen toplantıda; Başkanlar, temsilcisi olduğu sektörlere ilişkin görüşlerini sunarak sorun ve çözüm önerileri dile getirildi.

 

Güç birliğine vurgu  yapılan toplantıda, iletişim ve işbirliğinin sürdürebilirliğinin  sağlanması halinde; Kütahya il ve ilçe sorunlarının çözüme kavuşturulabileceği, ciddi projelere destek sağlanacağı görüşüne varıldı.  

 

Toplantıya; KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KUTESOB Başkanı İbrahim Yiğit, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı , Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş ve Belediye-İş Kütahya Şube Başkanı Aladdin Özçallı  katıldı.

Okunma Sayısı: 699
resim