01

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, TOBB Oda-Borsa İl Akademik Danışmanı ve Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi İçlem Er'in  Uluslararası Ticaret Bölümünden Mezun olan öğrencilerinden Bora Caner Çiftçi ile tarım ve hayvancılık üzerine bilgi paylaşımında bulundu.

 

Bora Hayvancılık sektörüne girmeyi uzun süredir hayal ettiğini ve Borsa Başkanı Gültekin’den bu sektör hakkında bilgi alarak bu sektörde yeni bir girişimci olmayı planladığını ifade etti.

 

Başkan Gültekin, Üniversite mezunu gençlerin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, bu tür girişimlerini şahsım ve Borsa olarak destekliyoruz. "Girişimci doğulmaz girişimci olunur" dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, büyük ve küçükbaş hayvancılık yetiştiriciliği sektöründe faaliyet gösteren Borsa Üyesi firmaların birlikte ziyaret edilerek, Bora Caner Çiftçi'ye bilgi paylaşımı konusunda destek verileceğini belirtti. Gültekin, "girişimci gençleri görmekten ve onlara yön vermekten mutluluk duyuyoruz" dedi.

 

Bora Caner Çiftçi Başkan Gültekin’e teşekkür ederek, bu sektörde çok başarılı projelere imza atmak İstediğini belitti.

 

Okunma Sayısı: 636
resim