25

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı Kütahya Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı katılımı ile 25 Temmuz 2018 tarihinde KÜTBO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya,  Kütahya Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı Yrd.Doç.Dr. İçlem Er, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cavit Cengiz, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mücella Kır, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ömer Özdoğan katılım sağladı.

 

Toplantıda,  Oda-Borsa Üyeleri ve Personeline yönelik olarak, Hizmet pazarlama ve temel pazarlama kavramları konularında sunumlar hazırlanması, ayrıca ihracatın arttırılması için üyeler ile birebir görüşmeler yapılarak; İlimizdeki ihracat potansiyelinin attırılması yönünde yapılacak çalışmalar planlandı.  Oda ve Borsaların Faaliyetleri, Projeleri ve etkinlikleri konularında fikir alışverişinin de yapıldığı toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

Okunma Sayısı: 834
resim