17

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatör V. Ahmet Yazar ve çalışma ekibi, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret ederek, KÜTBO Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KÜTBO hakkında bilgiler vererek, faaliyetleri ve projelerinden bahsetti. KÜTBO vizyonu dahilinde bölgemizi tarımsal üretim ve tarım ticareti açısından cazibe merkezi haline getirecek projelerin Borsa tarafından desteklendiğini ve bu kapsamda, KÜTBO Üyelerinin TKDK’nın sağlamış olduğu desteklerden en etkin şekilde ve daha fazla yararlanması konusundaki yapılan çalışmaları aktardı.

 

TKDK İl Koordinatör V. Ahmet Yazar, kurumlar arası ilişkilerin öneminden bahsederek, KÜTBO’nun TKDK desteklerinin duyurulmasında yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür etti. Ahmet Yazar, TKDK desteklerinden ve faaliyetlerinden daha fazla yararlanıcıya duyurulması adına KÜTBO üyelerine bilgilendirme toplantıları düzenlemeye devam edileceğini belirtti.

 

Başkan Gültekin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun Kütahya ekonomisine önemli destekler sağladığını belirterek, TKDK Kütahya İl Koordinatörü V. Ahmet Yazar’a ve personeline başarılarının devamını diledi.

Okunma Sayısı: 779
resim