03

Simav Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç ve Mustafa Tatar, Meclis Üyeleri Ahmet Öztürk ve Mustafa Şentürk hazır bulundular.

 

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu, Yönetim ve Meclis Üyelerini tanıtarak, faaliyetlerinden bahsetti. KÜTBO Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulunan Şeref Kazcıoğlu, “emeği geçen herkesi kutlarım” dedi.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sizleri ağırlamaktan şeref ve mutluluk duyuyoruz dedi. KÜTBO faaliyetlerinden ve projelerinden de bahseden Başkan Gültekin, ilimiz sınırları içerisinde yetiştirilen rengi, tadı ve aromasıyla benzersiz özelliği olan “Kütahya Vişnesi” için Borsanın yoğun uğraşlarıyla Coğrafi İşaret alımında sürecin tamamlandığını belirterek, “Kütahya Vişnesi”nin artık hak ettiği değeri bulacağını söyledi.   

 

Güncel Sosyo-Ekonomik konular ve karşılıklı fikir alışverişinin de yapıldığı ziyaret, karşılıklı hediye takdimi sonrası iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Okunma Sayısı: 814
resim