29

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan ve geleneksel hale gelen gıda yardımlarını, Ramazan ayıda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere her yıl Ramazan ayında yapılan gıda yardımları, bu yıl da Kütahya il merkezi, ilçeleri ve merkeze bağlı köylerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

 

761 adet gıda yardım paketleri, KÜTBO Yönetim ve Meclis Kurulu üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. İslam Alemi tarafından birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olarak kabul edilen Ramazan ayında, yapılan gıda yardımları ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdi.

 

Yapılan yardımla ilgili açıklamada bulunan KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin; “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz gıda yardımı ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere kısmen de olsa katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. TOBB’un desteğiyle her yıl muhtaç ailelere yardım yapılıyor. Odalar ve Borsalar Birliğine yapmış oldukları katkılarından dolayı, Yönetim ve Meclis Üyelerimizin de ihtiyaç sahiplerine yardım paketlerinin ulaştırılmasındaki titiz çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Okunma Sayısı: 879
resim