11

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve TOBB Kütahya İli Oda Borsa Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) ortaklığında düzenlenen ve DPÜ Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Başkanı Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal’ın sunumuyla gerçekleştirilen Konferans, iş dünyası kadınlarından yoğun ilgi gördü.

 

KÜTBO Toplantı Salonunda gerçekleştirilen konferansta, katılımcılara Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal tarafından Etkili İletişim ve Diksiyon konularında bilgiler aktarıldı. Konferansa KAGİK Başkanı Aylin Girgin Oğuz ve KAGİK Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik’in eşi Birgül Çevik, KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol ve İş Dünyası Kadınları katılım sağladı.

 

Katılımcılar tarafından beğeniyle karşılanan konferans sonunda bir konuşma yapan KAGİK Başkanı Aylin Girgin Oğuz, etkili ve başarılı sunumu için Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal’a ve katkılarından dolayı KÜTBO Yönetimine teşekkür etti. Aylin Girgin Oğuz, KÜTBO ve KAGİK ortaklığındaki bu tür etkinliklerin devamının geleceğini sözlerine ekledi.

 

Anneler günü münasebetiyle KÜTBO tarafından İş dünyası kadınlarına karanfil hediye edilmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

 

Programla ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz... 

Okunma Sayısı: 988
resim