20

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) Mülayimoğulları Restoran’da gerçekleştirmiş olduğu İftar Yemeği Programına Kütahya Protokolü, Oda Borsa Camiası, KÜTBO Üyeleri, yerel basın ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in iftar yemeğinde yapmış olduğu konuşmada; Yoğun katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KÜTBO’nun kuruluşunun 20.yılı olduğunu ve bu süre zarfında Üyeleri ve Kütahya için birçok projeye imza attıklarını belirtti. Gültekin, Borsanın kurulmasında destek veren Üst Düzey Yöneticilere, Siyasi otorite ve Borsanın gelişimine katkı sağlayan  üyelere teşekkür etti. Başkan Gültekin, KÜTBO Yeni Hizmet Binasının tamamlandığı müjdesini verirken, bundan sonraki organizasyonların Yeni Hizmet Binasında yapılacağını vurguladı.

 

Borsanın düzenlemiş olduğu iftar yemeği güzel bir duayla sona erdi.

 

 

 

 

İftar Programına Yoğun Katılım Sağlandı

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ev sahipliğindeki iftar programına KÜTBO Üyeleri yanı sıra, 22.Dönem Ak Parti Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediye Bşk. Yrd. Fatih Kölgeli, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, Aslanapa Belediye Başkanı Asaf Akar, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler,  Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, Meclis Başkanı İlhami Aydın,  Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu, Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Esnaf Odaları Başkanı İbrahim Yiğit, Kamu Kurum ve kuruluş temsilcileri, KÜTBO Yönetim ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

 

 

İl-İlçe ve Üye Sorunları Görüşüldü

 

KÜTBO’nun düzenlemiş olduğu iftar yemeği sonrasında, Protokol ve Üyelerle yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirildi. Kütahya Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu ve Oda Borsa Yöneticileri tarafından İl-İlçe Sorunlarının görüşüldüğü toplantıda ayrıca, Borsa Üyelerinin tarım alanındaki yapmış oldukları çalışmalar, üye sorunları ve alınan talepler üst makamlara iletildi. 

 

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 1907
resim