25

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) İnci Pastaneleri işbirliğinde düzenlemiş olduğu “Kendi Pizzanı Kendin Yap” etkinliği ile çocuklar kendi pizzalarını yaparak, büyük mutluluk yaşadılar.

 

Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlkokulu öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte, öğrenciler kendi pizzalarını yaparken ve hazırlarken büyük sevinç gösterilerinde bulunarak teşekkür ettiler.

 

Etkinliğe katılan KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, tüm öğrencilerin 23 Nisan Çocuk Bayramını kutlayarak; “bu sizin bayramınız, böyle bir günde sizin mutluluğunuza mutluluk katacak bu  etkinlikte sizlerle birlikte olmaktan bizler de mutluyuz” dedi.  Gültekin, bu günün mutlu çocukları ile yarının başarılı nesillerini yetiştirmenin bilinciyle öğrencileri mutlu ederek, motivasyonlarını arttıracak etkinliklerin devam edeceğini ifade etti.

 

Okul Müdürü Vecdi Atakan, okulumuz öğrencilerinin kendi yaptıkları pizzaları yerken yaşadıkları mutluluk gözlerinden okunduğunu belirterek, KÜTBO’nun desteklerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e teşekkür etti.

 

 

Okunma Sayısı: 1737
resim