24

9 yıldır gelişerek devam eden, yeni tarım teknolojileri, çiftçi ve üreticilerin buluşma noktası olan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde yoğun ilgi ve katılımcıyla gerçekleştirildi.

 

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir tarafından açılışı yapılan 9.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarında stand açan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Fuar süresince üyelerine ve katılımcılara Borsanın işleyişi, üyelik avantajları, iyi ve kaliteli tarım uygulamaları konusunda broşür dağıtarak bilgiler verildi.

 

Fuarın ilk gününde Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkan Yrd. Galip Gültekin, Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak KÜTBO Standını ziyaret ettiler. Ziyarette Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Genel Sekreter Yasemin Yol ve meclis üyeleri hazır bulundular.

 

KÜTBO üyelerinin açmış olduğu standlar fuar süresince  Meclis Başkanı Ümran Özbay ve Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin tarafından ziyaret edildi. Ziyaretlerde Üyelerimizin sorun ve çözüm önerileri birebir dinlenerek, yapılacak çalışmalarda göz önünde tutulacağı konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu. 

Okunma Sayısı: 1790
resim