28

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Ömer Faruk Önel ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine Ziyarette bulundu.


27 Şubat- 05 Mart tarihleri arasında kutlanan vergi haftası etkinlikleri kapsamında, İl Defterdarı Ömer Faruk Önel ve beraberindeki heyet, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret ettiler.  

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’nin de bulunduğu ziyarette, Defterdar Önel, Vergi Haftasının öneminden bahsederek, yapılan çalışmaları dile getirdi. Önel, kayıt dışı ekonominin azaltılması kapsamında Ticaret Borsası’nın ilimizdeki önemine değindi ve Borsanın faaliyetlerinde ve borsa üyeleri için gerekli çalışmalarda Defterdarlık olarak üzerlerine düşen görevlere hazır olduğunu ifade etti.  

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin,  Defterdar Önel ve beraberindeki heyetin vergi haftasını kutlayarak, Vergi vermenin kutsal bir görev olduğuna vurgu yaptı. Gültekin, Borsa faaliyetlerinden bahsederek, Kütahya’da tarım alanında yapılan çalışmalar ve iyileştirmeler hakkında bilgi verdi.  Kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yapan Gültekin, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Defterdarı Ömer Faruk Önel’e teşekkür etti.

 

 

Okunma Sayısı: 1773
resim