18

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanı Ali Çetinbaş ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Bşk Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın tarım alanındaki verimli arazileri hakkında bilgi paylaşımı yapılarak, İlimizin ekonomi ve tarım alanındaki yatırım projeleri görüşüldü.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsanın yapmış olduğu Proje çalışmaları ve yeni hizmet binası hakkında bilgi vererek, tarım alanında verimli arazi kullanımı hakkında görüşlerini sundu. 

 

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Başkan Necati Gültekin’e yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tebrik ederek, Borsanın ilimizdeki önemini vurguladı. İlimizdeki verimli tarım arazilerinin işlenmesi ve orman arazilerinin tarım alanında değerlendirilmesi için yapılacak tüm çalışmalara ve projelere destek sağlayacaklarını belirtti.

 

KÜTBO Başkanı Necati Gültekin, Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve beraberindeki heyettin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.   

Okunma Sayısı: 1960
resim