10

Kütahya Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Başkan Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın güncel ekonomik, sosyal ve tarım alanlarındaki konular konuşuldu.

 

Ziyarette, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, KÜTBO Başkanı Necati Gültekin’e görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, KÜTBO’nun faaliyetlerinin ilimiz için önemli olduğunu belirtti. Kütahya İlinin gelişmesi konusunda yapılan projeler hakkında bilgi aktaran Saraçoğlu, İlimizde kış mevsimi dolayısıyla belediyenin yapmış olduğu faaliyetlere değinerek, “vatandaşlarımızın huzur içinde yaşamaları için bütün imkanlarımızı seferber ettik” dedi. Belediye Yeni Hizmet binası proje çalışmaları hakkında bilgi veren Saraçoğlu, Kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yaparak, birlikte yapılacak çalışmaların devam edileceğini belirtti.   

 

KÜTBO Başkanı Gültekin, ilimizin Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluyla birlikte daha estetik ve modern bir görünüme kavuştuğunu  belirterek, yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı “başta şahsınız olmak üzere tüm ekibinizi tebrik ediyorum” dedi.  

 

Gültekin, Borsa Yeni Hizmet Binası projesinden bahsederek, Çağdaş bir borsa anlayışıyla üyelerine daha iyi hizmet sunmak için en kısa zamanda yeni Borsa binasında hizmet vermeye başlayacaklarını belirtti.  Borsa üyeleri başta olmak üzere Kütahya’da tarım ve hayvancılık üzerine faaliyet gösteren işletmelerin gelişmesi için uygun ortamların hazırlanarak Kütahya ve ülkemize daha çok katkı sağlaması konusunda Borsanın üzerine düşen görevi yerine getirmeye çalıştığını belirtti. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen Gültekin, “Borsa olarak Belediye ile yapılacak tüm projelerde hizmet vermeye hazırız” dedi.  

 

Ziyaret sonrası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin tarafından, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na Dünyanın ilk borsasının resmi bulunan çini tabak hediye ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Okunma Sayısı: 2029
resim