06

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyarette bulundu.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim ve Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Ticaret Borsasının faaliyetlerinden bahsederek, KÜTBO yeni hizmet binasının en yakın zamanda açılışının yapılacağıhı ve  modern borsacılık anlayışı ile üye odaklı çalışmaya devam edileceğini belirtti.  Gültekin, Borsa üyelerinin sorunları ile Lobicilik faaliyetleri kapsamında KÜTBO stratejik planında yer alan ilimiz sorunlarını ve çözüm önerilerini TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’e aktardı.

 

İlin genel, tarım ve ekonomisi hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda,  KÜTBO Üyelerinin kalkınmasına destek olacak projelerde katkı sağlayacaklarını belirten Hakan Ülken; “her zaman yanınızdayız ve işbirliği içerisinde olacağız” dedi.   

 

TOBB’da görevli Murat Akdeniz'in de eşlik ettiği toplantı sonunda, KÜTBO Başkanı Necati Gültekin tarafından Hakan Ülken’e, Dünyanın İlk Borsasının resmi bulunan çini tabak hediye edildi. Gültekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ülken’e teşekkürlerini sundu. 

 

Okunma Sayısı: 2489
resim