23

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği Müdürü İlyas Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette, Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliğinin Kütahya da olması, bölge ekonomisi ve çiftçisi için önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Gültekin, Üyelerimizin ilişkilerini artıracak ve ilimizin gelişmesine katkı sağlayacak olan çalışmalarda KÜTBO’nun işbirliğine hazır olduğunu belirtti.

 

Kütahya Bölge Müdürü İlyas Kılıç, Kütahya Bölge Birliğinde sözleşmeli üretim modeli ve tohumluk arpa, buğday üretimi gerçekleştirildiğini, yapılan çalışmalarla önümüzdeki dönemde silajlık ve danelik mısır üretimi yapacaklarını, Tarım Kredi Kütahya Bölge olarak, bölgenin kalkınmasına yönelik faaliyetlerinin artarak devam edeceğini söyledi. Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

KUTBO Yönetimi, Kütahya Bölge Birliğinde sergilenen Eski Tarım Aletleri Sergisi ve Kooperatifin iştiraklerinin ürettiği ürünlerin bulunduğu standı gezerek bu ürünler hakkında Bölge Müdürü Kılıç’dan bilgi aldı. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Okunma Sayısı: 1802
resim