20

Ege Bölgesindeki Oda ve Borsa Başkanları TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen Ege Bölgesi İstişare Toplantısında Buluştu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Ümran Özbay katıldı.

 

TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirilen toplantıda TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda ve Borsa arası işbirliğine vurgu yaparak oda ve borsa faaliyetlerinin öneminden bahsetti.

 

Toplantıda TOBB öncülüğünde, oda ve borsaların katılımı ile başlatılan ve Başvuruları başlayan Nefes Kredisi hakkında bilgilendirmede bulunulurken,  Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM)’ne ilişkin sunumlar yapıldı.

 

Toplantı sonrasında TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşen KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Ümran Özbay, TOBB Başkanına Borsa faaliyetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdiler.   

 

Okunma Sayısı: 2030
resim