07

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’nin de hazır bulunduğu ziyarette, KAGİK Başkanı Aylin Girgin Oğuz, KAGİK faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, daha fazla büyümemiz ve gelişmemiz için ülkemizin kadın girişimcilere ihtiyacı olduğunu vurguladı. Gültekin “Gelişmiş ülkelere göre Türkiye’deki girişimci sayısı çok daha azdır. Özellikle kadın girişimcilerin gelişmiş ülkelere göre bizim ülkemizde bu sayının çok daha altındadır. Dolayısıyla bizlerin de hem Kadın Girişimcileri hem de Genç Girişimcileri desteklemek ve ortak çalışmalar yapmak adına Kütahya Ticaret Borsası olarak sizlere en yakın destekçiniz olacağımızı belirtmek isterim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gültekin, Başkan Aylin Girgin ve KAGİK üyelerine teşekkür etti.

 

 

Okunma Sayısı: 2089
resim