25

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KÜTBO’nun destek ve katkılarıyla yaptırılan Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdürü Vecdi Atakan ve Öğretmenlerini ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı. 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol’un da hazır bulunduğu ziyarette 24 Kasım Öğretmenler gününün anlam ve önemine değinen Gültekin, öğretmenlerin toplumun geleceğini şekillendiren en önemli aktörler olduğunu belirterek, öğretmenlerin yetiştireceği yeni nesiller ile ülkemizi medeniyet yarışında en ileri götürecek güç olduğunu vurguladı. 

Gültekin, “KÜTBO Yöneticileri olarak  ilköğretim okullarından başlayarak eğitimin her kademesinde elimizden gelen maddi ve manevi katkılar sağlamaya çalışıyoruz. Okulumuzun öğretmenleri ile eğitime daha da katkı sağlayacak ortak projeler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Çünkü biz İnanıyoruz ki, ancak iyi bir eğitimle var olabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle, şahsınızda tüm kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü can-ı gönülden kutluyorum” dedi. 

Ticaret Borsası Bölcek Okul Müdürü Vecdi Atakan ise, “bu anlamlı günde okulumuz öğretmenlerini unutmamanız bizleri mutlu etti” dedi. Atakan, KÜTBO Yöneticilerinin eğitimin ve eğitimcilerin her zaman yanında olduğunu dile getirerek, teşekkür ve memnuniyetini belirtti. 

Ziyaret sonunda, Başkan Gültekin tarafından Öğretmenlere günün anlam ve önemini belirten hediyeler takdim edildi. 

 

Okunma Sayısı: 2045
resim