11

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)’nun bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri periyodik denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçisi Oğuz Aksu tarafından yapıldı. 

Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’nin hazır bulunduğu denetim açılış toplantısı Türk Loydu Baş Denetçisi Oğuz Aksu tarafından gerçekleştirildi. 2 gün süren  KÜTBO Kalite Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyet Sistemi standartları kapsamında gerçekleştirilen periyodik belge yenileme denetimi başarıyla sonuçlandı.

Denetim sonrasında Borsanın Vizyon Projelerinden olan  KÜTBO Yeni Hizmet Binası gezilerek, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin tarafından Oğuz Aksu’ya bilgi verildi.

Oğuz Aksu, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyet Sistemi ve TOBB Akreditasyon Sisteminin entegre şekilde yürütülmesindeki başarıdan ve Borsanın vizyonuna uygun yapılan yeni hizmet binası için Borsa Yönetimini ve tüm çalışanları tebrik etti. 

 

Okunma Sayısı: 1990
resim