09

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Müşterek Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birilği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla KUTSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kütahya Borsa ve İl-İlçe Odaları Yönetim ve Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, İlimiz sorunları ve çözüm önerileri ile Borsa ve Odaların yaptıkları faaliyetler Rifat Hisarcıklıoğlu ile paylaşıldı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, toplantıya katılan meclis üyelerinin sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek, çözüm önerileri konusunda görüşlerini aktardı.

Oda/borsa başkanlarına seslenen Hisarcıklıoğlu, “Sizler mesleğinizin kanaat önderlerisiniz. Burada para bulamazsın. Birincisi cepten para gider. İki hanım şikayet eder. İki gün evde yatmazsın. İş ortağın şikayetçi olur. Arkadaşların şikayetçi olur. Başkanlık bu. Buna niye katlanıyorum. Silah zoruyla katlanmıyoruz. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır diyor. Bu makamlar hizmet için fırsat. Gerçek dünyada sınıfı geçebilmek için bir fırsat. Elimizde bu fırsat varken insanlara en faydalı şekilde çalışmamız lazım” dedi.

Toplantıya, KÜTBO adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin ve İbrahim Durmaz, Sayman Üye Hakan Karaaytaç, Meclis Üyeleri Halil İbrahim Özel, Ünal Kahraman, İsmail Çavdar, Ali Doğanay ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı. 

 

 

Okunma Sayısı: 2288
resim