12

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri ve gazilerimiz için başlatılan dayanışma kampanyasına 5 bin TL destek verdi.

Ülkemizde Anayasa ile kurulan demokratik düzeni, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik hain silahlı darbe teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin kederlerini bir nebze hafifletmek ve yararlılarına acılarına ortak olmak amacıyla yapılan “Dayanışma Kampanyasına” KÜTBO 5 Bin TL bağışladı.  

Konu ile ilgili açıklama yapan KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya; “Millet ve devlet kenetlenmesinin bir kez daha kendini gösterdiği bu dayanışma kampanyasına destek olmaktaki amacımız, şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını hafifletmek ve gazilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmektir. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar, Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz” dedi.

Başbakanlık tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/18 Sayılı Genelge ile 15 Temmuz darbe şehitleri ve gaziler için başlatılan “Dayanışma Kampanyası”na Tüm üyelerimizin desteklerini bekliyoruz.

Kampanya hesap numaraları için tıklayınız…

 

Destekte bulunan üyelerimiz Bilgi Formunu doldurması halinde; kampanyaya katkıda bulunanlar listesine eklenmesi için TOBB’ne bilgi verilecektir. 

 

  

 

Okunma Sayısı: 2000
resim