04

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı 03 Mayıs 2016 tarihinde Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Toplantıya  Kütahya Oda Borsaları Akademik Danışmanı Doç.Dr.Fatih Çelebioğlu, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cavit Cengiz, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mücella Kır, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ömer Özdoğan’ın katılım sağladı. 

Toplantı gündeminde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın Teknik Destek Programı kapsamında “Liderlik, Etkili İletişim ve Kurumsallaşma Eğitimi” projesi çerçevesinde il-ilçe odaları ve borsa tarafından uygulanan proje sonuçları değerlendirildi. Ajansın 2016 yılı için çıkmış olduğu proje çağrı programları görüşülerek, Oda ve Borsaların yararlanabileceği konular paylaşıldı.  

TOBB Oda Borsa Akademik Danışmanı Doç.DR. Fatih Çelebioğlu tarafından 3’er aylık dönemlerde hazırlayacağı raporlarda Kütahya’nın TR33 bölgesindeki ve ülkedeki durumu, diğer illerle kıyaslaması, güçlü ve zayıf yönleri, sosyo-kültürel yapısı ile İl, İlçe Ticaret Odaları ve Ticaret Borsası’nın Faaliyetleri, Projeleri ve etkinlikleri konularında fikir alışverişleri yapıldı. 

Toplantı sonrasında KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol tarafından Simav’da bulunan Borsa Üyelerine yönelik ziyaretler gerçekleştirildi. 

 

Okunma Sayısı: 1932
resim