25

20 Nisan 2016 tarihinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar tarafından açılışı yapılan 8. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 24 Nisan 2016 Pazar günü sona erdi.

Fuar süresince stant açarak üyeleriyle buluşan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından, katılımcılara Borsanın işleyişi, üyelik avantajları, iyi ve kaliteli tarım uygulamaları konusunda broşür dağıtarak bilgiler verildi.

Fuarın ilk gününde, Kütahya Valisi Sayın Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 22-23 ve 24. Dönem Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, Aslanapa Belediye Başkanı Asaf Akar, Kurum Müdürleri KÜTBO standını ziyaret ettiler.  Ziyarette Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz ve Genel Sekreter Yasemin Yol hazır bulundular.

8. yıldır gelişerek devam eden, yeni tarım teknolojileri, çiftçi ve üreticilerin buluşma noktası olan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı yoğun ilgi ve katılımcıyla gerçekleştirildi. 

 

Okunma Sayısı: 2309
resim