25

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, “Liderlik, Etkili İletişim ve Kurumsallaşma Eğitimleri” çerçevesinde Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

Kütahya oda ve borsaları arasındaki güçlü iletişim ve işbirliğinde önemli bir örnek teşkil eden, İl ve İlçeleri Oda ve Borsalarının ortak olduğu, TOBB Kütahya Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu adına, İl Oda Borsa Akademik Danışmanı Doç.Dr. Fatih Çelebioğlu tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, teknik destek programı kapsamındaki eğitimlere KÜTBO Toplantı salonunda gerçekleştirilen Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi ile devam edildi.  

KÜTBO Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe ve il Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyesi Elif Beyhan Hisar’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından, İPED Danışmanlık Eğitmeni Rahim Aladağ tarafından Etkili İletişim ve Beden Dili konusunda eğitim verildi.

Eğitim programı kapsamında; İletişimin tanımı ve amacı, iletişim türleri ve öğeleri, İletişimi kolaylaştıracak püf noktalar, doğru beden dili kullanımı, iletişim kazaları, satışı kolaylaştıran iletişim konularında Eğitmen Rahim Aladağ’ın etkili anlatımı ve sunumları ile katılımcılarla birebir uygulama yöntemleri ile gerçekleştirildi.

Katılımcılar, düzenlenen eğitimden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, KÜTBO yetkililerine ve projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Okunma Sayısı: 2219
resim