03

2015 yılında çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 11. Dönem 33 Oda/Borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 3 ve 8. Dönemden 44 Oda/Borsa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen tören ile sertifikalarını aldı.

TOBB bünyesinde “5 Yıldızlı Hizmet” olarak tanımlanan TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında 8.dönemde Akredite olan Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) 2012 yılında almış olduğu Akredite Borsa belgesini Kasım ayında yapılan denetim sonucunda büyük başarı ile yeniden tescilleyerek, Türkiye’nin en başarılı Borsaları arasında yerini aldı.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılımıyla TOBB ikiz kulelerde gerçekleştirilen Akredite Oda ve Borsalar Sertifika töreninde, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Akredite Borsa belgesini M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Bakan Bülent Tüfenkci’nin elinden aldı.

TOBB’nde düzenlenen törene KÜTBO adına, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin ve İbrahim Durmaz, Sayman Üye Hakan Karaaytaç, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe, Genel Sekreter Yasemin Yol ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel katılım sağladı.

 

Okunma Sayısı: 2290
resim