14
Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Şeker Fabrikası'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş. Yönetimine ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
Kütahya Ticaret Borsası Olarak IPARD Proje Hazırlama Eğitimine Katıldık

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında IPARD proje hazırlama eğitimine Borsamızı temsilen Akreditasyon sorumlusu Ahmet Gözel ve Laboratuvar sorumlusu Gülşah Avlupınar katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
Tuğgeneral Necati Gündüz'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Hava Er Tugay Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyarette bulundu.

 

Ziyarette KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol hazır bulundu.

 
KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gültekin, Tuğgeneral Necati Gündüz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. 

[Devamını oku...]

28
Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Kütahya Ticaret Borsasına kayıtlı canlı hayvan, et ve süt ürünleri alım satımıyla iştigal eden  üyelerin Tarım ve Orman Bakanlığına ödedikleri Mera Fonu Kaldırıldı.

[Devamını oku...]

26
Necati Gültekin Hububat Sektör Değerlendirme Paneline Katıldı

Ulusal Hububat Konseyi (UHK) tarafından Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) ev sahipliğinde “Hububat Sektörel Değerlendirme Paneli” gerçekleştirildi. Panele Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Ocak ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında ilgili gündem maddeleriyle gerçekleşti. 


[Devamını oku...]

21
KÜTBO TOBB X.Türkiye Ekonomi Şurasına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Genel Sekreter Yasemin Yol  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve bazı bakanların katılımıyla, TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı.

 

[Devamını oku...]

11
Bakan Ziya Selçuk, Eğitime Destek Veren İşadamlarına Teşekkür Plaketi Verdi

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “2023 Eğitim Vizyonu” çerçevesinde bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Kütahya’ya gelerek, Eğitime destek veren Kütahyalı işadamları ve STK Temsilcileri ile toplantı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

09
Başkan Gültekin, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü" Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO 2018 Yılı Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit TOPBAŞ Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

26
AK Parti Belediye Başkan Adayı Kutlu'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu ve beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

19
Baro Başkanı Av. Ahmet Atam'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam ve Başkan Yrd. Av. Ali Sevören, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e iade-i ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

18
Kütahya Valisi Ömer Torman KÜTBO Yönetimine Ziyarette Bulundu

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO Yönetiminden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Meclis Üyesi İhsan Erdoğmuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i makamında ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

27
Başkan Gültekin, Zafer Kalkınma Ajansı Toplantısına Katıldı

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen “Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği: Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu toplantı Afyonkarahisar’da yapıldı.

 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO Meclis Toplantısı "Öğretmenlerimizle" Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı. Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantı gündemini oluşturan konular görüşülerek müzakere edildikten sonra, okul öğretmenleri ile ikili görüşmeler yapılarak, “Öğretmenler Günü” kutlandı.

[Devamını oku...]

23
Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörü Vural Kavuncu'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e iadeyi ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

23
TÜGVA İl Başkanı Kaytancı'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kütahya İl Başkanı Orhan Yener Kaytancı ve yönetim kurulu üyesi İsmail Kınteş, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Yönetiminden Zafer Kalkınma Ajansı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Veli Oğuz’u makamında ziyarette bulundu.  

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Yönetiminden Vali Ömer Toraman'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

15
"Danelik Mısır Tarla Günleri" Düzenlendi

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde danelik mısır tarla günü düzenlendi.

 

Programa; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Tareks AŞ'nin Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Bşk. Yrd. ve Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tatar, Meclis Üyesi Mustafa Şentürk, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Kurt ile çiftçiler katıldı.

[Devamını oku...]

14
Başkan Gültekin, "Mahir Eller Projesi" Açılış Toplantısına Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) önderliğinde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında Avrupa Birliği finansmanı ile hayata geçirilen “Mahir Eller Projesi” ile 30 bin kişinin mesleki becerisi belirlenecek, 20 bin kişinin yetkinliği belgelendirilecek, 3 bin kişiye de istihdam sağlanacak.​

[Devamını oku...]

11
Oda ve Borsa Ortak Akıl Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Oda ve Borsa Personelleri Ortak Akıl Toplantısı” Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

 

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Yönetiminden Tavşanlı TSO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Meclis Başkan Yrd. Murat Özkul ve Genel Sekreter Yasemin Yol Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

09
Vali Yardımcısı Ertekin'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Vali Yardımcılarından Sayın Halil İbrahim Ertekin, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme Destekleme İdaresi (KOSGEB) İl Müdürü Yaşar Yıldırım’a ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan SGK İl Müdürü İsmail Sayan'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü İsmail Sayan’a nezaket ziyaretinde bulundu. 

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan TKDK İl Koordinatörü Ahmet Yazar'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatör V. Ahmet Yazar’a nezaket ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörü Kavuncu'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol,  Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Baro Başkanı Ahmet Atam'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Evren Akbey'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesiyle Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sn. Evren Akbey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

08
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Üçüncüsü gerçekleştirilen sivil toplum kuruluşları istişare ve işbirliği toplantısına, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, Kütahya Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Türk-İş ve Belediye-İş Kütahya Şube Başkanı Alaaddin Özçallı katıldı.

[Devamını oku...]

31
Kütahya Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Kütahya Oda ve Borsa Başkanları tarafından İstişare toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

31
Kütahya "4.İl Ekonomi Toplantısı" Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen “4. İl Ekonomi Toplantısı” Kütahya’nın Simav ilçesinde yapıldı. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş katıldı.

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin, YÖREX Fuarına Katıldı

Bu yıl 9 ucusu düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 24-28 Ekim 2018 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 9. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ekim Ayı Meclis Toplantısına Karacabey Ticaret Borsası Katıldı

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve Meclis Başkanı Halil Elbir ve beraberindeki Meclis üyeleriyle birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Ekim ayı olağan Meclis toplantısına katıldılar.

 

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, Borsalar arası işbirliği ve çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.  Borsamız çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunarak Borsa üyelerin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerine değindi. 

[Devamını oku...]

25
Uşak TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine  ziyarette bulundular.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Meclis  Başkan Yrd. Özkan İnci, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş hazır bulundular.

[Devamını oku...]

18
Basın Açıklaması: KÜTBO ve KUTSO'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde başlatılan indirim kampanyasına destek verilmesine ilişkin basın toplantısı yapıldı. 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl bir yenisini eklenerek devam eden ve önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.   

[Devamını oku...]

12
DPÜ'den Kütahya'ya Değer Katanlar İçin Vefa Gecesi

Kültür, sanat ve spor alanında şehirlerine katkı sağlayan vefat etmiş Kütahyalılar, Kütahya Dumlupınar Üniversite’sinin düzenlediği Vefa Geceleri etkinliğinde anıldı.

 

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Akreditasyon Denetimini Başarıyla Tamamladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Oda-Borsa faaliyetlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırması, Odalar ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda/Borsa sisteminin Avrupa Oda/Borsalar sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Akreditasyon denetimi başarıyla tamamlandı.

[Devamını oku...]

05
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KUTESOB), Ziraat Odası, Kent Konseyi ve Belediye-İş Kütahya Şube  başkanlarının katıldığı Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ikinci toplantısı KUTBO ev sahipliğinde yapıldı.  

 

[Devamını oku...]

04
Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Coğrafi İşaretlerde Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri’ne ev sahipliği yaptı. Seminerine Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

[Devamını oku...]

03
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni Kütahya'da

Sosyal Kooperatifleri tanıtmak, anlatmak, daha fazla dezavantajlı bireylerin yararlanmasını sağlamak, amacıyla “Ticaret Bakanlığı” bünyesinde hazırlanan ve 1 Ekim’de Ankara’dan yola çıkan “Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni” 3 Ekim 2018 günü Kütahya’ya ulaştı.

 

[Devamını oku...]

01
Gültekin, Tarım ve Hayvancılık Sektörü Hakkında Bilgi Paylaştı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Uluslararası Ticaret Bölümünden Mezun Bora Caner Çiftçi ile tarım ve hayvancılık üzerine bilgi paylaşımında bulundu.

 

[Devamını oku...]

21
KÜTBO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında 21 Eylül 2018 tarihinde KÜTBO Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Oda-Borsa Akademik Danışmanı, DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğretim Üyesi İçlem Er katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

21
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 31. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da kutlandı.

 

[Devamını oku...]

21
İl Jandarma Komunatı Dündar'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Tayfur Dündar, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'da Yangın Tatbikatı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) olası meydana gelebilecek bir acil durumda, arama kurtarma ve tahliye işleri ile ilk müdahale konularında uygulamalı olarak yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı.

 

[Devamını oku...]

13
Başkan Gültekin, Ege Bölgesi İstişare Toplantısına Katıldı

Ege Bölesi İstişare Toplantısı 13 Ağustos 2018 tarihinde, Ege Bölgesi Oda-Borsa Başkanlarının katılımı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

11
Oda ve Borsa Personeli Hizmet Pazarlama Eğitimi Aldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odası personeli “Hizmet Pazarlama” konusunda eğitim aldılar.

 

Dumlupınar Üniversitesi (DÜP) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İçlem Er tarafından, Oda ve Borsaların işleyişinde üyelerine sunacakları hizmetlerin sunumu, üye yaklaşımları ve hizmet pazarlama konularında KÜTBO ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları personeline eğitim verildi.

 

Yaklaşık 30 personelin katılımı ile gerçekleştirilen eğitime KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, Tescil Şefi Gönül Günel, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel, Tescil Memuru Burhan Çelik ve Hizmetli Personel Mustafa Korkmaz katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Uşak TSO'ya Ziyarette Bulundu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Uşak Ticaret Ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir ve yönetimini ziyaret etti.

                                                 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Simav ve Gediz Ticaret ve Sanayi Odalarına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ile Gediz Ticaret ve Sanayi Odası’na iadeyi ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

07
KÜTBO'dan İl Garnizon Komutanlığı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı ve Garnizon Komutanı Hv. P. Tuğg.  Bülent Tatkan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

06
İş Bankası Şube Müdürü Demirel'den KÜTBO'ya Ziyaret

İş Bankası Kütahya Şube Müdürü olarak göreve başlayan Mümtaz Demirel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

06
KÜTBO Yönetiminden İl Jandarma Komutanlığına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Tayfur Dündar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

02
MEGİP Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Türkiye İş Kurumu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında işgücü piyasasının talep ettiği niteliklerde işgücünün yetiştirilmesi için kamu-özel sektör işbirliğinde teorik ve uygulamalı eğitimlerin birleştirilmesini içerecek şekilde mesleki eğitimlerin düzenlenmesine yönelik “Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü” (MEGİP) kapsamında İlimiz İŞKUR Müdürlüğü’nce oluşturulan İl Çalışma Grubu toplantısı 02.08.2018 Tarihinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde yapıldı.

 

[Devamını oku...]

01
İl Defterdarı Önel'den KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya İl Defterdarı Ömer Faruk Önel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret ederek, güncel ve ekonomik konularda değerlendirmelerde bulundu.

 

[Devamını oku...]

31
KUTSO Yönetiminden KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç başkanlığındaki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş ve Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci’nin de hazır bulunduğu ziyarette, güncel ekonomik ve ilin marka değeri oluşturacak ürünleri üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

31
Başkan Gültekin, Kütahya Vişnesinin Son Durumunu Değerlendirdi

 Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsanın çalışmaları ve Tarım İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla tescil süreci tamamlanma aşamasına gelen “Kütahya Vişnesi” için Coğrafi İşareti ile ilgili son durumu değerlendirdi.

[Devamını oku...]

25
Genel Sekreterler Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı Kütahya Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı katılımı ile 25 Temmuz 2018 tarihinde KÜTBO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

17
TKDK İl Koordinatörlüğü'nden KÜTBO'ya Ziyaret

 

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatör V. Ahmet Yazar ve çalışma ekibi, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret ederek, KÜTBO Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

 

[Devamını oku...]

13
İŞKUR İstihdam Teşvikleri KÜTBO'da Tanıtıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Türkiye İş kurumu (İŞKUR) Kütahya Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen programda, KÜTBO Üyelerine İŞKUR Şube Müdürü Ahmet Karaaslan tarafından İstihdam Teşvikleri hakkında bilgiler verildi.

[Devamını oku...]

10
Başkan Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Külliye'sindeki Törene Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Göreve Başlama Törenine katıldı.

[Devamını oku...]

10
KÜTBO Kalite Denetimini Başarıyla Tamamladı

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) hizmet kalitesini arttırarak, sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin 2015 Versiyonuna geçiş denetimi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi tekrar değerlendirme denetimi 09-10 Temmuz 2018 tarihlerinde, Türk Loydu İktisadi İşletmesi Baş Denetçisi Olcay KOCA tarafından yapıldı. 

[Devamını oku...]

03
Gediz TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk ve Meclis Başkanı Cafer Güneş, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

03
Simav TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Simav Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

28
TOBB Emekli Sandığı Genel Kurul Delege Seçimi Yapıldı

Türkiye, Odalar, Borsalar ve Birlik Personeli Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı Ege Bölgesi Genel Kurulu Delegeleri seçimi 28 Haziran 2018 tarihinde, Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. 

 

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 22 Haziran 2018 tarihinde KÜTBO toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Eskişehir Şube Müdürü Ercan Bakırtaş ve Müdür Yardımcıları da katılım sağladı.

[Devamını oku...]

06
İyi Parti Milletvekili Adayı Emre Karaa'dan Gültekin'e Ziyaret

Kütahya İyi Parti Milletvekili Adayı Emre Karaa, beraberindeki heyet ile birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette ederek, güncel ekonomik ve sosyal konularda görüş alış verişinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

29
KÜTBO'dan Gıda Yardımı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan ve geleneksel hale gelen gıda yardımlarını, Ramazan ayıda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar yemeği, Mülayimoğulları Restoran’da  yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 

 

[Devamını oku...]

16
KÜTBO TOBB 74.Genel Kurulu'na Katıldı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

 

TOBB 74.Genel Kurulu’na Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Doğanay ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

 

 

[Devamını oku...]

14
KÜTBO Yönetimi Ata'nın Huzurunda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.

 

Programa Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay ve Genel Sekreter Yasemin Yol katıldı.

 

[Devamını oku...]

12
KÜTBO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

12
TOBB Delegelerine Hizmet ve Şeref Belgesi Verildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) camiasına ve ülke ekonomisine hizmette bulunan delegelere Hizmet Şeref Belgeleri ve Plaketleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılımlarıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törende verildi.​

[Devamını oku...]

11
İş Dünyası Kadınları "İletişim ve Diksiyon" Konferansında Buluştu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve TOBB Kütahya İli Oda Borsa Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) ortaklığında düzenlenen ve DPÜ Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Başkanı Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal’ın sunumuyla gerçekleştirilen Konferans, iş dünyası kadınlarından yoğun ilgi gördü.

 

[Devamını oku...]

10
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'ndan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulunarak, yeni seçim döneminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

09
Başkan Gültekin, Ticaret Borsası Okulu Bahar Şenliğine Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlk ve Ortaokul Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bahar Şenliğine katıldı.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Yönetiminden KUTSO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’ı makamında ziyaretinde bulundular.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’a yeni seçim döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Kütahya ve Oda-Borsa Üyeleri için işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Gültekin; “iki kurum da seçimlerini tamamlayarak yönetim ve meclislerini oluşturdu. KUTSO Borsamızın stratejik paydaşı, yeni dönemde hedeflerimiz arasında bulunan kurumlar arası işbirliği faaliyetlerimizde, KUTSO ile işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyacağız,  bundan önceki dönemlerde olduğu gibi her zaman işbirliğine hazır” dedi. 

[Devamını oku...]

08
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyaret ederek, KÜTBO’nun seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

04
KÜTBO Yönetiminden Rektör Remzi Gören'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Halit Topbaş, TOBB Kütahya Oda Borsa Akademik Danışmanı İçlem Er ve Genel Sekreter Yasemin Yol Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören’e makamında ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

02
Kadın Girişimciler Kurulundan Gültekin'e Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

30
Başkan Gültekin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Necati Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

27
Tarım Fuarında, KÜTBO Standı Yoğun İlgi Görüyor

10. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25 Nisan 2018 Çarşamba günü Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Tarım Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş,  Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin,STK Temsilcileri, bazı daire müdürleri ile çiftçilerin katılımı ile açılışı yapıldı.  

[Devamını oku...]

25
"Tarım Fuarları, Tarımın Gelişmesinde En Büyük Etken"

Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 10. kez kapılarını açtı.


Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin; Fuarların, tarımın gelişmesinde önemli bir etken haline geldiğini söyledi.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na ziyarette bulundu.  

 

Kabullerinden dolayı Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na teşekkür eden KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yeni dönem Yönetim ve Meclis Kurulunu tanıtarak, KÜTBO faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden Vali Ahmet Hamdi Nayir'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e ziyarette bulundu.  

 

Kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yeni dönem Yönetim ve Meclis Kurulunu tanıtarak, KÜTBO faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler verdi.[Devamını oku...]

20
Kütahya 10.Tarım Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 10.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezi'nde açılıyor.

[Devamını oku...]

17
ATB Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz’a ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

16
KÜTBO Yönetiminden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)  Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

 

[Devamını oku...]

13
İstihdam Seferberliğ - 2018

 14 Aralık 2017’de Sayın Cumhurbaşkanlığımızın ev sahipliğinde TOBB tarafından düzenlenen İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde en çok istihdam sağlayan illerimize, sektörlerimize ve firmalarımıza ödüllerini takdim edildi.

 

 

[Devamını oku...]

10
KÜTBO'da Başkanlık Seçimi Tamamlandı

02 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Borsa Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından 14 kişilik Kütahya Ticaret Borsası Meclisi seçim sonuçlarının kesinleşmesine müteakip 09 Nisan 2018 Pazartesi günü Yargı Gözetiminde Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, TOBB Birlik Genel Kurul Delegeliği, Disiplin Kurulu Üyeliği seçimleri ile Meclis Başkanlık Divanı seçimlerini gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

05
Kütahya Ticaret Borsası Üyelesi KOBİ'lere Yeni Nefes

Nefes Kredisi: Yıllık faiz oranı yüzde 12’nin altında, 6 ay geri ödemesiz, 18 ay vadeli kredi!

 

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) KOBİ’lerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılması amacıyla TOBB Nefes Kredisi Kapsamında Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ile protokol gerçekleştirdi.

 

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere can suyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

[Devamını oku...]

02
KÜTBO Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı

02 NİSAN 2018 Pazartesi Günü Kütahya Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Seçimle Belirlendi. Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) seçme ve seçilme hakkına sahip üyeleri arasından yeni dönemin Meclis üyelerini belirlemek için Sandık başına gitti. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in sunmuş olduğu liste seçildi. KÜTBO’ya yakışır demokratik ve şeffaf bir şekilde yapılan seçimlere katılım yoğun oldu.

[Devamını oku...]

01
"TOBB Nefes Kredisi" ile KOBİ'ler Nefes Almaya Devam Ediyor

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

 

TOBB öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar Başbakan Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 31 Mart Cumartesi günü İzmir’de atıldı. 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Mart ayı meclis toplantısında olağan gündem maddesinde yer alan konular müzakere edilerek ilgili kararlar alındı. Toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

[Devamını oku...]

19
TKK Bölge Birliği Müdürü Özkan İnci'den KÜTBO'ya Ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu.

  

[Devamını oku...]

15
TMO Eskişehir Şube Müdürlüğü'nden KÜTBO'ya Ziyaret

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Eskişehir Şube Müdür Yrd. Ömer Gül, Alım Muhafaza Servis Şefi Ömer Akkuzu ile Kütahya Ajans Müdürü Zeki Yılmaz Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

26
TOBB'da Genel Sekreterler Semineri Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kulelerde Oda/Borsa Genel Sekreter Semineri düzenlendi. 81 il ve 160 ilçedeki Oda Borsa Genel Sekreterlerinin katıldığı seminere Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol katılım sağladı.

[Devamını oku...]

19
Ege Bölgesi Borsaları Denizli'de Toplandı

Denizli Ticaret Borsası ev sahipliğinde 17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

08
Oda ve Borsalardan Zeytin Dalı Harekatına Tam Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekâta ilişkin açıklaması şöyle:

 

“Türkiye’de iş alemini temsil eden Oda ve Borsa camiası olarak bu ortak açıklamayı yapıyoruz.

 

Bizler ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin başlattığı Zeytin Dalı harekâtının, haklı ve meşru olduğuna inanıyor ve destekliyoruz.

[Devamını oku...]

31
Kadın Girişimciler Kurulundan KÜTBO'ya Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

25
Basın Açıklaması
24
STK’lardan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek

Sivil toplum ve iş dünyasını temsil eden 16 kuruluş ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin bölgesinde başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi. 

[Devamını oku...]

20
Hisarcıklıoğlu'ndan KÜTBO'ya Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Kütahya Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

 

KÜTBO Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Hisarcıklıoğlu’na Borsa faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

[Devamını oku...]

12
“Basın Bir Milletin Bilgi Hazinesidir”

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması sebebiyle Gazetecilerle bir araya geldi. KÜTBO Toplantı Salonunda yerel gazeteciler ile basın toplantısı düzenleyen Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, basın mensuplarının çalışan gazeteciler gününü kutladı.

[Devamını oku...]

03
"İş Dünyasında Yeni Soluk: Arabuluculuk"

İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başlatacak…


[Devamını oku...]

28
KÜTBO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay Başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO'da Dijital Dönüşüm Başlıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından tüm Oda ve Borsalarda kullanılan hizmet altyapısının gelişen teknolojiye ayak uydurması ve mevzuatın gerekliliklerini yerine getirmesi amacıyla dijital dönüşüm çalışması başlatıldı.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Heyeti Milli İstihdam Şurası Ödül Törenine Katıldı

 İstihdam seferberliği kapsamında Ocak 2017’den bu yana istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalar 14 Aralık 2017 Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. İş dünyası temsilcilerinin katıldığı törene Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ünal Kahraman ve Genel Sekreter Yasemin Yol’dan oluşan Borsa Heyeti katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

05
Karapınar Ticaret Borsası'ndan KÜTBO'ya Kıyaslama Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, Borsaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması ve kıyaslanması amacıyla Karapınar Ticaret Borsası tarafından Kütahya Ticaret Borsası’na (KÜTBO) kıyaslama ziyareti yapıldı.

[Devamını oku...]

05
Malkara TB Yönetim Kurulu Başkanından KÜTBO'ya Ziyaret

Malkara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz, beraberindeki heyet ile Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

30
KÜTBO'nun Hizmet Kalitesi Bir Kez Daha Tescillendi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)’nun bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri periyodik denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçisi Olcay KOCA tarafından yapıldı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO Meclis Toplantısında Öğretmenler Gününü Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı. Meclis Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı gündemini oluşturan konular görüşülerek müzakere edildikten sonra program dahilinde yer alan “Öğretmenler Günü” kutlandı.

[Devamını oku...]

28
Cumhuriyet Bayramı
27
Genel Sekreterler Toplantısı Gediz'de Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı 26 Ekim 2017 tarihinde Gediz Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya  Kütahya Oda Borsaları Akademik Danışmanı Yrd.Doç.Dr. İçlem Er, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, Gediz Ticaret 

[Devamını oku...]

17
Kütahya “2.İl Ekonomi Toplantısı” Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen ‘2. İl Ekonomi Toplantısı’ Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yapıldı. Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

 

[Devamını oku...]

17
KÜTBO Eğitime Destek Olmaya Devam Ediyor

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.  

[Devamını oku...]

02
TOBB'da Oda/Borsa İstişare Toplantısı Yapıldı

Oda/Borsa İstişare Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirildi.​

364 Oda ve Borsa Yönetim Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Oda/Borsa İstişare Toplantısına, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in katılım sağlayarak, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu.  

[Devamını oku...]

28
Coğrafi İşaretler Bilgilendirme Toplantısı Uşak'ta Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Patent ve Marka Kurumunun iş birliğiyle, 26 bölgede yapılacak olan ‘’Coğrafi İşaretler Bilgilendirme’’ toplantısının 2.si Uşak Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol’un katılım sağladığı toplantıda, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan Coğrafi İşaretler Uzmanı Gonca Ilıcalı, TOBB-ETÜ SEM Öğretim Görevlisi Serdar Bilecen Pazarlama ve Satış, Özener Patent Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Özener Avrupa Birliği Başvuru Süreçleri ve Denetim ile İyi Uygulama Örnekleri, Ankara Patent’ten Avukat Ekin Karakuş Öcal Tescil sahibinin hak ve sorumlulukları, Metro Toptancı Market Kategori Md. Birol Uluşan Coğrafi İşaretli Ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlanması konularında bilgi akışı sağladı.

Toplantıda ayrıca Uşak, Afyonkarahisar, Kütahya ve Manisa illerinin coğrafi işaretli yöresel ürünleri de kurulan standlarda tanıtıldı.

[Devamını oku...]

26
Harun Karacan STK'larla Buluştu

Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri ile buluşmak üzere Kütahya’ya gelen Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda STK Temsilcileri ile bir araya geldi.  

[Devamını oku...]

20
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

Türkiye genelinde, 18-24 Eylül 2017 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 30’uncusu düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde 20 Eylül 2017 tarihinde  Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başladı.

[Devamını oku...]

18
Karacabey Ticaret Borsası Yönetiminden KÜTBO Yönetimine Ziyaret
Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

17
Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı Gerçekleştirildi

Bu yıl 8 incisi düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 13-17 Eylül 2017 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
30 Ağustos Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında, 30 Ağustos 1922’de kesin zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi ve Kütahya’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. yıl dönümü büyük bir gurur ve coşkuyla kutlandı. 

 

Zafertepe Abidesindeki Kutlama Törenine ve Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir tarafından Polisevinde verilen 30 Ağustos resepsiyonuna Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

29
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olusun
     Başkanın Mesajını Okumak İçin Tıklayınız..     
29
Gültekin Malazgirt Anma Programına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Türkiye - AB KİK üyeleri ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle düzenlenen Anadolu'nun Fethi Malazgirt 1071 Anma Programı'na katıldı.​

[Devamını oku...]

23
Kütahya Vişnesi Hakettiği Değeri Bulacak
Ülkemizde en önemli vişne çeşitlerinden biri olan “Kütahya Vişnesi” için Coğrafi İşaret Tescili alınması amacıyla, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Türk Patent Enstitüsüne başvuruda bulunuldu.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; yapısı, tadı, aroması ve benzersiz özellikleriyle ilimizin önemli ürünlerinden olan Kütahya Vişnesi için; İl Gıda, tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile işbirliği içinde çalıştıklarını belirterek, gerekli analiz ve araştırmalar sonucu Coğrafi İşaret Tescil Belgesi alınması için Türk Patent Enstitüsü’ne başvuruda bulunulduğunu belirtti.

Borsa kotasyon listesinde yer alan ve borsada tescil işlemleri yapılan Kütahya, Simav, Şaphane, Pazarlar bölgesinde yetiştirilen “Kütahya Vişnesi” için Coğrafi İşaret Belgesi alınmasıyla birlikte; üreticiye, borsa üyelerine ve bölgemize ekonomik açıdan daha fazla gelir getireceğini vurgulayan Başkan Gültekin, Kütahya Vişnesinin hakkettiği değeri bulacağını söyledi. Çalışmaların “Kütahya Vişnesi”nin tanınmasına imkân sağlayacağını belirten Gültekin, “Tarım ürünlerinde coğrafi işaretler, belirgin bir niteliği, ünü veya diğer özellikleri yönünden, kökeninin bulunduğu yöre, alan, bölge veya ülkeyle özdeşleşmiş bir ürünü gösteren işaretlerdir. Coğrafi işaretler bir kalite göstergesidir, kırsal kesimin kalkınma aracıdır” dedi.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek, Kütahya Vişnesi Coğrafi İşaret alınması sürecinde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün vermiş olduğu destekler için teşekkür etti.

[Devamını oku...]

14
Hisarcıklıoğlu'nun Eskişehir Ziyaretlerinde Gültekin Eşlik Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Eskişehir'de fuar kongre merkezi inşaatı ve Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Müzesi'ni (ETOMÜZE) ziyaret etti.​

 

Hisarcıklıoğlu’na ziyarette, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, ETO Başkanı Metin Güler, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir ve Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan eşlik etti.

[Devamını oku...]

11
Başkan Gültekin, Bozüyük TSO Yeni Hizmet Binası Açılış Törenine Katıldı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla gerçekleştirilen Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binası açılış törenine "Bölge Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni''ne Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

Gültekin, Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent’te Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak, ödül alan üyelerini tebrik etti. 

[Devamını oku...]

10
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Katılımıyla Oda Borsa Müşterek Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Müşterek Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, KUTSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Yeni Hizmet Binası İle Modern Borsacılık Hizmetine Geçiyor

Oda-Borsa Müşterek toplantısı için ilimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Başkanı Sayın M.Rıfat Hisarcıklıoğlu, KÜTBO Yeni Hizmet Binasını incelemede bulundu.

 

[Devamını oku...]

25
Aizonai Senfonik Türküler Konseri
Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan, ikinci Efes olarak adlandırılan Aizanoi Antik Kenti'nde, Senfonik Türküler Konseri düzenlendi. Aizanoi Antik Kenti'nin ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce düzenlenen konser İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Şef Burak Tüzün yönetiminde sahne aldı.

[Devamını oku...]

18
Tarsus ve Kırşehir Ticaret Borsalarından KÜTBO'ya Kıyaslama Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, Borsaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması ve kıyaslanması amacıyla Tarsus Ticaret Borsası ve Kırşehir Ticaret Borsası tarafından Kütahya Ticaret Borsası’na (KÜTBO) geliştirme ziyareti yapıldı.

 

[Devamını oku...]

13
Gücümüz Milli İrade, Hedefimiz Büyük Türkiye

Türkiye - AB Karma İstişare Komitesi (KİK) Türkiye kanadını oluşturan sivil toplum kuruluşları (STK) ; Türk-İş, TESK, Memur-Sen, Hak-İş, TZOB, TİSK, Türkiye Kamu-Sen ve TOBB 15 Temmuz'un yıldönümünde 81 ilde eş zamanlı olarak ortak bir açıklama yaptı.​

[Devamını oku...]

10
TOBB'da Ege Bölgesi Toplantısı Yapıldı

Ege Bölgesi İstişare Toplantısı 9 Temmuz 2017 tarihide Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler ’de gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu toplantıda oda ve borsa başkanlarından, yaptıkları icraatlar konusunda üyelerini bilgilendirmelerini ve tüm iş dünyasının bu imkânlardan yararlanmasını isterken, Türk özel sektörünün 6 ayda 1 milyon 200 bin kişiye iş imkanı sağlamasının bir dünya rekoru olduğunu söyledi.

 

 

[Devamını oku...]

07
İl Toprak Koruma Kurulu Vali Nayir Başkanlığında Toplandı

Toprak Koruma ve Arazi Kullanım Kanunu gereğince gerçekleştirilen Kütahya Toprak Koruma Kurul Toplantısı Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

07
KÜTBO'da Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliği ve KOSGEB destekli kendi işini kurmak isteyen ve uygulanabilir bir iş planı projesine sahip girişimci adaylarına yönelik, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi tamamlandı.

 

[Devamını oku...]

24
Ramazan Bayramınızı Kutlarız
     Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin'in Bayram Dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajı okumak için tıklayınız..    ...

[Devamını oku...]

20
KÜTBO İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) Mülayimoğulları Restoran’da gerçekleştirmiş olduğu İftar Yemeği Programına Kütahya Protokolü, Oda Borsa Camiası, KÜTBO Üyeleri, yerel basın ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Gıda Yardımlarını İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaştırdı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan ve geleneksel hale gelen gıda yardımlarını Ramazan ayıda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO ile İŞKUR Girişimcilik Kursu Protokolü İmzaladı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ile İŞKUR arasında  KOSGEB Destekli Girişimcilik Kursu protokolü imzalandı.

 

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN ile Kütahya Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Kamil  UÇAN  kursiyerlerin eğitim alacağı KOSGEB destekli girişimcilik kursu protokolü imzalandı.

 

[Devamını oku...]

25
KUTBO Heyeti TOBB 73.Genel Kurulu'na Katıldı

23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu’na, Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Bakanlar, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda/Borsa Başkanları ve Delegeler katıldı. 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO "Kendi Pizzanı Kendin Yap" Etkinliği İle Öğrencileri Sevindirdi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) inci pastaneleri işbirliğinde düzenlemiş olduğu “Kendi Pizzanı Kendin Yap” etkinliği ile çocuklar kendi pizzalarını yaparak, büyük mutluluk yaşadılar.

 

 

[Devamını oku...]

24
Gültekin, Afrika Ülkeleri Büyükelçileri ile Biraraya Geldi

Afrika ülkelerinin büyükelçileri Kütahya tanıtım programı kapsamında Dumlupınar Üniversitesinin (DPÜ) daveti üzerine Kütahya'ya geldi.

 

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Tarım Fuarında Yerini Aldı

9 yıldır gelişerek devam eden, yeni tarım teknolojileri, çiftçi ve üreticilerin buluşma noktası olan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde yoğun ilgi ve katılımcıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

14
Kütahya 9. Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 9.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde açılıyor.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Kurumsal Gelişim Eğitimlerini Tamamladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) işbirliğinde çeşitli dönemlerde düzenlenen Kurumsal Gelişim Programı kapsamındaki eğitimlere Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tüm idari personeli katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

11
Gültekin, Türk Polis Teşkilatı'nın 172.Yılını Kutladı

Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıl dönümü sebebiyle İl Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.  

 

Kütahya Valiliği önünde düzenlenen törene katılan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik ve Emniyet Mensuplarının Polis Haftasını kutladı.

 

[Devamını oku...]

05
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Kütahya'lı İşadamlarıyla Biraraya Geldi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KÜTSO) daveti üzerine Kütahyalı işadamlarıyla ‘İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

[Devamını oku...]

29
KÜTBO  Meclisinde "Milli İstihdam Seferberliği" Gündeme Alındı

Kütahya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirilen Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı gündeme geldi.

 

[Devamını oku...]

20
Koruma Kurulu Toplantısı KÜTBO Evsahipliğinde Yapıldı

Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Mart ayı toplantısı, Cumhuriyet Savcısı Fatih Çoban başkanlığında Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde yapıldı.

  

[Devamını oku...]

14
Afyonkarahisar ABİLGEM A.Ş. Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş.’nin 2016 yılını kapsayan Olağan Genel Kurul Toplantısı, 13 Mart 2017 Perşembe günü, saat 13.30’de şirket merkezinde gerçekleştirildi.

 

Gündem maddesi dahilindeki konuların görüşüldüğü ve karara bağlandığı Genel Kurul Toplantısına Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Meclis Başkanı Ümran Özbay katılım sağladı.

[Devamını oku...]

10
Ticaret İl Müdürü Uygun'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe hazır bulundu.  

Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun, İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar ve tüketici hakları hakkında bilgi aktararak, kurumlar arası işbirliklerinin önemini dile getirdi.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa çalışmaları hakkında bilgi aktararak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette, genel, ekonomik, tarım sektörü konularında fikir alışverişinde bulunuldu. 

[Devamını oku...]

09
İlimizde "Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği" Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen İstihdam Seferberliği kapsamında işçi ve işverenlere yönelik bilgilendirme toplantısı,  Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

06
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölgesi Toplantısı Kütahya Ev Sahipliğinde Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Ege Bölge Toplantısı KGK Kütahya İl İcra Komitesi organizasyonuyla Kütahya’da yapıldı.

 

Kütahya Ticaret Borsası ile İl İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliğinde Yoncalı Gülümser Hatun Termal Otel’de düzenlenen toplantı sonrasında KUTSO Toplantı salonunda ‘TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Toplantısı Lider Kadınlar Paneli’ gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

28
Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Ömer Faruk Önel ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine Ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

28
Güçlü Türkiye İçin Birlik ve Beraberlik İçinde Olacağız

Kütahya Ticaret Borsası  (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı hakkında basın açıklamasında bulundu.

 

[Devamını oku...]

27
Vergi Haftası Kutlamalarına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Katıldı

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, Türkiye’de 1990 yılından bu yana her yıl kutlanan "Vergi Haftası"nın 28’ncisi ilimizde Valilik önünde Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile kutlanmaya başlandı.  

[Devamını oku...]

14
Hüsnü Balcı'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdür V. Hüsnü Balcı, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

13
İhsan Kaymak'tan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü İhsan Kaymak, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

08
Kütahya "1. İl Ekonomi Toplantısı" Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla ‘1. İl Ekonomi Toplantısı’  Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

[Devamını oku...]

07
Türkiye Ekonomi Şurası TOBB'da Gerçekleştirildi

Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanların katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı. 81 ilden 365 oda/borsa başkanlarının katılım sağladığı Şura’ya Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Ümran Özbay katıldı.   

[Devamını oku...]

02
TOBB’da Akreditasyon ve Stratejik Planlama Eğitimi Gerçekleştirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Akredite Odaların ve Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için Akreditasyon Kılavuzu Revizyonu ve Stratejik Planlama Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitime Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel katıldı.

 

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden Orman Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol İl Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım’ı makamında ziyaret ettiler.

 

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden İl Defterdarlığına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe İl Defterdarı Ömer Faruk Önel’e ziyarette bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

19
SGK İl Müdürü İsmail Sayar'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü, İsmail Sayar Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

18
AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’tan KÜTBO Yönetimine Ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanı Ali Çetinbaş ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Bşk Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın tarım alanındaki verimli arazileri hakkında bilgi paylaşımı yapılarak, İlimizin ekonomi ve tarım alanındaki yatırım projeleri görüşüldü.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Başkanı Gültekin Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması sebebiyle Gazetecilerle bir araya geldi.

 

 

 

[Devamını oku...]

10
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'ndan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Başkan Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın güncel ekonomik, sosyal ve tarım alanlarındaki konular konuşuldu.

 

[Devamını oku...]

06
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

05
MHP İl Başkanı Türker’den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Ali Türker ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO’DA İŞKUR Faaliyetleri Tanıtıldı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) faaliyetleri ile Mesleki Eğitim ve İstihdam Seferberliği Protokolü kapsamındaki konular, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) toplantı salonunda yapılan programla KÜTBO Üyelerine tanıtıldı.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik’i makamında ziyaret ettiler.

 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO Yönetiminden Tarım Kredi Bölge Birliği Müdürüne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği Müdürü İlyas Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

20
EGE Bölgesi İstişare Toplantısı TOBB'da Gerçekleştirildi
Ege Bölgesindeki Oda ve Borsa Başkanları TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen Ege Bölgesi İstişare Toplantısında Buluştu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Ümran Özbay katıldı.

[Devamını oku...]

13
Belediye Başkanı H.İbrahim İlhan’dan KÜTBO’ya Ziyaret

Güney Kasabası Belediye Başkanı H.İbrahim İlhan, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol’u ziyaret etti.

 

Ziyarette, proje ve çalışmaları hakkında bilgiler veren H.İbrahim İlhan, KÜTBO’nun faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek, Borsanın yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.  

 

KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı H.İbrahim İlhana teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

12
KÜTBO’DAN Üyelerine 3 Milyon TL’lik Nefes Kredisi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Garanti Fonu, Ziraat Bankası ve Denizbank'ın işbirliği ile hayata geçirilen 'Nefes Kredisi' projesine Kütahy...

[Devamını oku...]

07
Kadın Girişimciler Kurulu’ndan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’nin de hazır bulunduğu ziyarette, KAGİK Başkanı Aylin Girgin Oğuz, KAGİK faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

 

 

[Devamını oku...]

30
4.Bölge Mucitler Sergisi Kütahya’da Açıldı

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Bilecik ve Eskişehir'den patent sahiplerinin buluşlarının sergilendiği ‘Bölge Mucitler Sergisi’ne Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe katıldı.

 

[Devamını oku...]

28
Tarım İl Müdürü Muhammed Gümüş’ten KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Başkan Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Tarım ve Kırsal Kalkınma projeleri ve hibeler hakkında detaylı bilgiler verdi. 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden ZEKA’ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Genel Sekreteri Yusuf Balcı’yı ziyaret etti. 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Başkanı Necati Gültekin Öğretmenler Gününü Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KÜTBO’nun destek ve katkılarıyla yaptırılan Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdürü Vecdi Atakan ve Öğretmenlerini ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı. 

 

[Devamını oku...]

21
KÜTBO Yönetimi UTSO Hizmet Binası Açılışına Katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası açılış törenine Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Bintepe katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

19
Kütahya İli ve İlçeleri Oda Borsa Müşterek Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya ili ve ilçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı Tavşanlı TSO ev sahipliğinde Yoncalı Gülümser Hatun Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

[Devamını oku...]

18
KÜTBO Yönetimi Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Gazeteciler ile bir araya gelerek, KÜTBO çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. 

[Devamını oku...]

18
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tunçoğlu’ndan Gültekin’e Ziyaret

Kütahya  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu ve Doruk Gazetesi Sahibi Ahmet Arabacı Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. 

[Devamını oku...]

18
Nadi Sarıışık’tan Gültekin’e Ziyaret

Kütahya Ekspres Gazetesi sahibi Nadi Sarıışık Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. 

 

[Devamını oku...]

10
Şekerbank Müdüründen Gültekin'e Ziyaret

Şeker Bankası Kütahya Şube Müdürü Hatice Başkaya ve Müşteri Temsilcisi Bayram Erbaş Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundular.

Genel Sekreter Yasemin Yol’un da hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin KÜTBO’nun faaliyetleri, üye profili ve yapılan çalışmalarla ilgili Şeker Bankası Kütahya Şube Müdürü Hatice Başkaya’ya bilgi aktararak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

[Devamını oku...]

06
Zeytinyağı Tanıtımına KÜTBO’dan Destek

İstanbul Ticaret Borsası, Ege İhracatçı Birlikleri, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK) ve Aydın Ticaret Borsası Özel Gıda Laboratuvarları A.Ş ortaklığında, Aydın Ticaret Borsası tarafından başvurularak, KOSGEB Başkanlığı tarafından desteklenmeye uygun görülen “Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi” kapsamında tanıtım ve tadım faaliyetlerinin on üçüncüsü 05-06 Kasım 2016 tarihlerinde Kütahya “Sera AVM’de” gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

04
"Mesleki Eğitim ve İstihdam Seferberliği" Toplantısı yapıldı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında imzalanan "Mesleki Eğitim ve İstihdam Seferberliği Protokolü" kapsamında Kütahya’da çalışmalara başlanıldı.​

Bu kapsamda Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ve Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından mesleki eğitim ve istihdam seferberliği çalışma grubu toplantısı gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

02
Halk Bankası Müdüründen KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Halk Bankası Kütahya Merkez Şube Müdürü Birkan Meydan ve Müşteri Temsilcisi Tuba Acar Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundular.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Bintepe’nin de hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin KÜTBO’nun faaliyetleri, üye profili ve yapılan çalışmalarla ilgili Halk Bankası Şube Müdürü Birkan Meydan’a bilgi aktararak, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. 

[Devamını oku...]

01
KÜTBO Yönetiminden KUTSO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Bintepe, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

01
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Spor'a Moral Kahvaltısı

Kütahya Spor futbolcuları ve teknik heyetine deplasman öncesi Moral kahvaltısı düzenleyen Zafer Yapı San.Tic.Ltd. Şti. yetkilisi ve aynı zamanda Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’ye Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin kahvaltıda eşlik ederek, Şehrimizin markası Kütahya Spor takımımıza başarılar dilediler.

[Devamını oku...]

31
Kütbo Yönetiminden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'na Ziyaret

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe  Kütahya Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu'nu makamında ziyarette bulundular. 

[Devamını oku...]

30
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93’ncü yıl dönümü Kütahya'da coşkuyla kutlandı.

Zafer Meydanı´nda bulunan Atatürk Anıtı´na çelenk sunulmasıyla başlayan,  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerine Kütahya Valisi Sayın  Ahmet Hamdi Nayir, Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Celal Başoğlu ve Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından öğrencilerin ve halkın bayramının kutlanması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vali Ahmet Hamdi Nayir’in konuşmaları, öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, Halk Oyunları gösterisi, Mehter Takımı gösterileri ve Cumhuriyet Koşusunda dereceye giren sporculara ödül verilmesi töreni ile devam edildi.

 

[Devamını oku...]

28
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı Kutlarız
  Başkan'ın mesajını okumak için tıklayınız    
28
KÜTBO YÖREX Fuarında Stand Açtı

26-30 Ekim 2016 tarihlerinde yedincisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, Antalya EXPO Center’da kapılarını ziyaretçilere açtı.

 

[Devamını oku...]

28
KÜTBO ‘dan Eğitime Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı.  

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden Vali Ahmet Hamdi Nayir’e Ziyaret

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden TKDK’ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü İhsan Kaymak’ı makamında ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden Tarım İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Kütahya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO ve İTB Arasında E-Commodity Bazaar Protokolü İmzalandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısına İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ercan Korkmaz, Genel Sekreter Erçin Güdücü, Ar-Ge Müdürü Mustafa Yağcıoğlu davet edilerek, İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarafından üye firmaların iç ve dış kapasitelerinin arttırılması amacıyla oluşturulan elektronik pazaryeri E-Commodity Bazaar’da, elektronik ortamda alışveriş olanaklarını geliştirmek adına KÜTBO arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.

 

 

[Devamını oku...]

11
Oda Borsa İstişare Toplantısı Tavşanlı'da Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla düzenli olarak yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.  

 

[Devamını oku...]

11
KÜTBO'da Kalite Belgeleri Denetimi Başarıyla Sonuçlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)’nun bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri periyodik denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçisi Oğuz Aksu tarafından yapıldı.

[Devamını oku...]

09
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Katılımıyla Oda Borsa Müşterek Toplantısı Gerçekleştirildi
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Müşterek Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birilği (TOBB) Başkanı M. Rifat H...

[Devamını oku...]

29
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun
  Başkan'ın mesajını okumak için tıklayınız  
25
15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımaları

Kütahya’da 3 gün boyunca devam edecek olan “15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımaları” konulu konferans başladı.

 

[Devamını oku...]

17
KÜTBO İle KTO Karatay Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı

2016-2017 öğretim yılı öncesinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) KTO Karatay Üniversitesi ile Lisans ve Ön Lisans protokolü imzaladı.

[Devamını oku...]

12
KÜTBO'dan "Dayanışma Kampanyasına" 5 Bin TL Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri ve gazilerimiz için başlatılan dayanışma kampanyasına 5 bin TL destek verdi.

 

 

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Yönetim ve Meclis Üyeleri "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Başkanlığındaki Yönetim ve Meclis Üyeleri ile birlikte Zafer Meydanında gerçekleştirilen Demokrasi ve Şehitler Mitingine katıldı.

[Devamını oku...]

05
Gün Birlik ve Beraberlik Günüdür!
04
Oda ve Borsa Başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında oda ve borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

 

[Devamını oku...]

26
KÜTBO'dan Demokrasi Nöbetine Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine halkın meydanlarda başlattığı demokrasi nöbetine katkı vermeyi sürdürüyor.

 

[Devamını oku...]

19
TOBB ve Tüm Oda Borsalardan Ortak Bildiri

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  tarafından 81 il ve 160 ilçedeki 365 Oda ve Borsa Başkanları ve Yönetim Kurullarıyla eş zamanlı olarak yayımlanan ortak bildiri;

[Devamını oku...]

18
Kamuoyu Duyurusu
29
Teröre Lanet

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO'dan 670 Aileye Gıda Yardımı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan gıda yardımları ile her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 

[Devamını oku...]

21
Vali Nayir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya, Gediz-Simav-Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odaları, TOBB Kütahya Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarından oluşan heyet, Kütahya’da göreve başlayan Vali Sayın Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

06
TOBB'da Muhasebe Eğitimi Yapıldı

Borsalara yönelik olarak 02-03 Haziran 2016 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, 5174 sayılı kanun ve mezkur kanun uyarınca çıkarılan yönetmelikler ile sair mevzuatın uygulanmasında birlik sağlanması ve bu bağlamda Borsaların uygulamada karşılaştığı sorunların ele alınması amacıyla muhasebe eğitimi gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
Meclis Başkanı Ali Berber Temel Atma Törenine Katıldı

Depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile boşaltılan Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı.

Törene Kütahya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Berber katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

25
Mayıs Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite ve Akreditasyon sistemi kapsamında, her ay düzenli olarak yapılan Kütahya Ticaret Borsası Mayıs Ayı Personel Toplantısı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

25
Ahilik Kültürünü Yaşatan Borsa Üyelerine Hediye Verildi

29. Ahilik Haftası program dahilinde Vahid Paşa Yazma Eser Kütüphanesi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen törende, Ahilik Kültürü ve Geleneğinde meslek hayatını sürdüren ve mesleğini yetiştirdiği çırak ve kalfalara aktararak yaşatmaya çalışmalarından dolayı Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) üyelerinden; Akın Un Gıda Ltd. Şti.- H.İbrahim Akın, Hüseyin Sarıdaş, Tataroğlu Tarım Pet.Ür. Ltd. Şti.- Zabit Tatar ve Hasan Edgin’e KÜTBO tarafından plaket, hediye verildi.

[Devamını oku...]

25
İlimizde Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı

Türkiye genelinde, 23 -29 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 29’uncusu düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde 25 Mayıs 2016 tarihinde  Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başladı.

 

[Devamını oku...]

23
Oda Borsa İstiyare Toplantısı Bolvadin'de Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Bolvadin Ticaret Borsası ve Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası sahipliğinde gerçekleştirildi.  

[Devamını oku...]

18
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Başkan Altınkaya, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

[Devamını oku...]

16
Başkan Altınkaya, Borsa Üyesi Firmanın Açılış Törenine Katıldı

Borsamız Üyesi Akbulut Kardeşler San. Tic. Ltd. Şti. Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Ecrin Apart Otel’i hizmete açtı.

[Devamını oku...]

13
Kütahya Bakan Bekliyor

Kütahya iş dünyasını temsil eden meslek örgütleri olarak, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan oluşturulan platform, Kütahya’mız için bakan isteğini dile getirdi.

 

[Devamını oku...]

12
KÜTBO TOBB 72.Genel Kurulu'na Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Heyeti 10-11 Mayıs 2016 tarihlerinde TOBB Ekonomi Üniversitesi’nde  gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72.Genel Kurulu’na katıldı.

 

 

 

[Devamını oku...]

04
Ortak Akıl Toplantısı Simav'da Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı 03 Mayıs 2016 tarihinde Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

03
Miraç Kandili
 
25
Tebrikler Kütahyaspor
 
25
KÜTBO Tarım Fuarında Stant Açtı

20 Nisan 2016 tarihinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar tarafından açılışı yapılan 8. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 24 Nisan 2016 Pazar günü sona erdi.

 

[Devamını oku...]

15
8. Kütahya Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 8.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 20/24 Nisan 2016 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde açılıyor.

 

[Devamını oku...]

07
Leblebilik Nohut Üretim Sorunu Denizli'de Görüşüldü

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Üyeleri Ünal Kahraman ve İsmail Çavdar, Tavşanlı Ziraat Odası Başkanı İsmail Akpınar ile birlikte Denizli Ticaret Borsası tarafından organize edilen “Nohut Yetiştiriciliğinde Karşılaşılan Hastalıklar, Sorunlar, Leblebilik Nohut Üretiminin Geleceği” konulu Panele katıldılar. 

[Devamını oku...]

18
Çanakkale Zaferi'nin 101. Yılını Kutlarız
 
14
Terörü Lanetliyoruz

Ankara’da Meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybedenlere  Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. 

 

[Devamını oku...]

11
TOBB'de AR-GE Reform Paketi Tanıtıldı

Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 10 Mart 2016 tarihinde Akredite Oda/Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için “Ar-Ge Reform Paketi Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.​

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimi, Borsanın katkılarıyla yaptırılan Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

05
ABİGEM A.Ş. Genel Kurulu

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş. 2013-2014-2015 yıllarını kapsayan Olağan Genel Kurul Toplantısını, 03 Mart 2016 Perşembe günü, saat 14.00’de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasındaki merkezinde gerçekleştirdi. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası adına Meclis Başkanı Ali Berber Katılım sağladı.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO'da "Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi" Gerçekleştirildi

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, “Liderlik, Etkili İletişim ve Kurumsallaşma Eğitimleri” çerçevesinde Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
KÜTBO Hizmet Kalitesini Yeniden Tescilledi

2015 yılında çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 11. Dönem 33 Oda/Borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 3 ve 8. Dönemden 44 Oda/Borsa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen tören ile sertifikalarını aldı.

 

[Devamını oku...]

05
Ocak Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite ve Akreditasyon sistemi kapsamında, her ay düzenli olarak yapılan Kütahya Ticaret Borsası Ocak Ayı Personel Toplantısı gerçekleştirildi.

Yılının ilk personel toplantısında 2015 yılı yapılan faaliyetlerin değerlendirmesi yapıldı. 2016 yılında yapılması planlanan çalışmalar gözden geçirildi.

 

2016 yılının tüm personel ve Borsamız adına başarılı geçmesi dileklerinde bulunarak, toplantı sona erdi.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali Berber Başkanlığında KÜTBO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

10
Kütahya Heyetinden Milletvekillerine Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası , Tavşanlı ve  Simav  Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Kütahya Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden İl Defterdarlığı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz Kütahya’da yeni göreve başlayan İl Defterdarı Sayın Ömer Faruk Önel’i ziyaret ederek, Kütahya’daki görevinin hayırlı olsun temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Kasım Ayı Meclis Toplantısında Öğretmenleri Ağırladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı.

 

[Devamını oku...]

23
Ahmet Altınkaya TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu İle Fransa'da Düzenlenen Törene Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Fransa'nın en üst düzey nişanı olan Legion d'Honneur madalyası verildiği törene katıldı. 

[Devamını oku...]

13
KÜTBO’dan Eğitime Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı.  

 

[Devamını oku...]

06
KÜTBO Akreditasyon Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 2012 yılında almış olduğu Akredite Borsa Belgesi yenileme denetimini başarıyla tamamladı.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO'dan Üyelerine Eğitim
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından, Besi sığırı yetiştiriciliği ile iştigal eden Üyelerine, Büyükbaş besi ve süt işletmelerinin planlanması, y...

[Devamını oku...]

02
KÜTBO Kalite Ve Müşteri Memnuniyet Sistemi Belgelendirme Denetimi Gerçekleşti

Kütahya Ticaret Borsası TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgelendirme denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçileri tarafından yapıldı.

 

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Stratejik Plan Çalıştayı Yaptı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) mevcut kalitesini iyileştirmek üzere yeni 5 yıllık stratejik planı çalışmaları için iç ve dış paydaş çalıştaylarını gerçekleştirdi. 

[Devamını oku...]

10
Dünyanın İlk Borsasında 'Antik Çağ Halk Pazarı'

Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesindeki antik çağ dünyasının ilk borsası olan Aizanoi Antik Kent'te, 'Antik Çağ Halk Pazarı' kuruldu. 

[Devamını oku...]

05
Yerel Kalkınma Sinerji İl Sunumu Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi

21 Ağustos 2015 Cuma günü Zafer Kalkınma Ajansı ile düzenlenecek olan, Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı için hazırlanan İl Sunumunun son hali, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde İl, İlçe Oda ve Borsa Genel Sekreterleri ve Oda Borsa İl Akademik Danışmanı ile yapılan toplantıda görüşüldü.   

[Devamını oku...]

03
KÜTBO Personeli “Müşteri Memnuniyeti” Eğitimi Aldı
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tüm Personeline, TOBB Akreditasyon Sistemi ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin daha verimli uygulanması konusun...

[Devamını oku...]

31
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Tepki

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) de aralarında olduğu toplumun farklı kesimlerini temsil eden STK’lar teröre karşı tek ses oldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı ‘Teröre karşı Sivil İnisiyatif’ konulu toplantıda STK’lar ortak açıklama ile teröre karşı tepkilerini dile getirdiler.​

[Devamını oku...]

25
Çevre Oda ve Borsa İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Bo...

[Devamını oku...]

08
KUTBO' dan 680 Aileye Gıda Yardımı
Kütahya  Ticaret Borsası (KUTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) finansman desteği ile  her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 
Sosyal sorumluluk çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere her yıl Ramazan ayında yapılan gıda yardımları, bu yıl da Kütahya il merkezi,  ilçeleri ve merkeze bağlı köylerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere  dağıtıldı.
Yaklaşık 60 TL değerinde, 680 adet gıda yardım paketleri, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim  ve Meclis Kurulu üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. İslam Alemi tarafından Birlik,  beraberlik ve yardımlaşma ayı olarak kabul edilen Ramazan ayında, yapılan gıda  yardımları ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdi. 

 

[Devamını oku...]

09
Akreditasyon Denetimleri Öncesi Geliştirme Ziyareti Gerçekleştirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi Kapsamında 8.Dönem "B" seviyede Akredite Olan Kütahya Ticaret Borsası, 2015 Yılı Kasım ayı içerisinde yapılacak belge yenileme denetimleri öncesindeki "Geliştirme Ziyaretinde" yapılan çalışma ve uygulamalar paylaşıldı.

 

[Devamını oku...]

01
Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Afyonkarahisar Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.  

[Devamını oku...]

01
İlk Yardım Eğitiminde %100 Başarı

6311 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Kütahya Ticaret Borsası Personeline İlk Yardım ve Uygulamaları konusunda verilen eğitimler sonucunda tüm personel başarı sertifikası aldı.

 

[Devamını oku...]

25
AK Parti Milletvekili Adaylarından KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Ak Parti Kütahya Milletvekili Adaylarından Şükrü Nazlı ve İshak Gazel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulunu ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO ve Çanakkale Ticaret Borsası'ndan Ortak Toplantı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Çanakkale zaferinin 100. Yılı münasebetiyle Çanakkale’ye düzenlediği inceleme gezisinin ikinci gününde Çanakkale Ticaret Borsası Yöneticileri ile toplantı gerçekleştirdi. 

[Devamını oku...]

10
KÜTBO Meclis Üyeleri Çanakkale'yi Ziyaret Etti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KUTBO) Çanakkale zaferinin 100. Yılı münasebetiyle Çanakkale’ye düzenlediği inceleme gezisi 9-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
SP Milletvekili Adayı Halil Hamzaoğlu'ndan KÜTBO'ya Ziyaret

Saadet Partisi (SP) Kütahya Milletvekili Adayı Halil Hamzaoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

04
KÜTBO TOBB 71. Genel Kuruluna Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası, 01-02 Mayıs 2015 tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleştirilen TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı. 

[Devamını oku...]

29
Kütahya İçin Sanatsal ve Kültürel Projelerde İşbirliği

KÜTBO Yönetim Kurulu, Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prf. Dr. Ahmet Altıncu, Dekan Yardımcıları  Doç.Dr. Levent Mercin, Yrd. Doç. Ömer Kutay GÜLER’i makamında ziyaret ederek, Kütahya için Borsa ve DPÜ işbirliğinde yapılabilecek Sanatsal ve Kültürel çalışmalar değerlendirildi.

 

[Devamını oku...]

27
KÜTBO Tarım Fuarında Üyeleriyle Buluştu
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 7.Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarında Stand açarak üyeleriyle buluştu.

[Devamını oku...]

22
Kütahya Tarım Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın M.Mehdi Eker Tarafından Açıldı

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) tertip komisyonunda görev aldığı 7. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstri Fuarı, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Sayın M. Mehdi Ekerin katıldığı törenle ziyaretçilere açıldı.

[Devamını oku...]

14
PERSONELE KÖK NEDEN EĞİTİMİ VERİLDİ

Kalite ve Akreditasyon Sistemi kapsamında Kütahya Ticaret Borsası Personeline Banu Yüksel tarafından Kök Neden Analiz Eğitimi verildi.

Eğtimde, örnek vaka çalışmaları yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlandı.

[Devamını oku...]

14
Akreditasyon İzleme Komite Toplantısı Gerçekleştirildi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon İzleme Komite Toplantısı 14 Nisan 2015 tarihi...

[Devamını oku...]

13
PERSONELE RİSK ANALİZ EĞİTİMİ VERİLDİ

Kalite ve Akreditasyon Sistemi kapsamında Kütahya Ticaret Borsası Personeline Banu Yüksel tarafından Risk Analiz eğitimi verildi.

Eğtimde, örnek vaka çalışmaları yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlandı.

[Devamını oku...]

13
Nisan Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Nisan Ayı Personel Toplantısı, 13 Nisan 2015 Pazartesi günü Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıy...

[Devamını oku...]

09
VIII.TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kütahya Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Meclis Başkanı Ali Berber Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen 8.Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na katılım sağladı.

[Devamını oku...]

27
KÜTBO’DAN TİCARET BORSASI BÖLCEK ORTAOKULUNA EĞİTİM DESTEĞİ

 Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından yaptırılan, Ticaret Borsası Bölcek Ortaokulu’nun ihtiyaçları doğrultusunda ve Borsanın Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamındaki Eğitim Destekleri devam etmektedir.

[Devamını oku...]

27
 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR REMZİ GÖREN'E ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya Ticaret Odası ve İlçe Odaları Yönetim Kurulu Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü  Prof. Dr. Remzi Gören’i göreve başlaması dolayısıyla makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

 

[Devamını oku...]

24
Mart Ayı Personel Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası Mart Ayı Personel Toplantısı, 24 Mart 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

24
VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜTBO YÖNETİMİNE ZİYARET

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine Ziyarette bulundu.


[Devamını oku...]

16
Şubat Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Şubat Ayı Personel Toplantısı, 16 Şubat 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

11
KÜTAHYA İLE BOSNA HERSEK ARASINDA TİCARİ KÖPRÜ KURULUYOR

Bosna Hersek ile ilişkileri Geliştrime Merkezi Vakfı(BİMEV) Genel Sekreteri Cenita Kocaman ve Proje Yöneticisi Samir Vildiç, Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yetkilileri İle Birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

11
TOBB BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ ODA/BORSA BAŞKANLARINDAN, CUMHURBAŞKANINA ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, TOBB'nde yapılan Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısına katılım sağladı. Toplantının ardından TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde 365 oda ve Borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

12
Ocak Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Ocak Ayı Personel Toplantısı, 12 Ocak 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi gereği ve ISO Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki çalışmalar değerlendirilerek, yapılacak uygulamalar gündeme getirildi.
Ayrıca, personelin görüş ve önerilerine yer verilerek, Kütahya Ticaret Borsası çalışmalarında neler yapılabileceği konusunda personel arası fikir alışverişinde bulunuldu.
Bir sonraki ay tekrar toplanılmak üzere, KÜTBO Olağan Personel Toplantısı iyi dileklerle sona erdi.

[Devamını oku...]

25
TOBB İL KGK VE TOBB İL GGK SEÇİMLERİ YAPILDI

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı.

[Devamını oku...]

25
TOBB MECLİS ÜYELERİ SEMİNERİ

BORSA MECLİS ÜYELERİ TOBB DA DÜZENLENEN BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE KATILDI.

[Devamını oku...]

25
TOBB AKADEMİK DANIŞMANIN KUTBO ZİYARETİ

  KÜTAHYA İLİ ODA VE BORSA TOBB AKADEMİK DANIŞMANI DOÇ.DR.FATİH ÇELEBİOĞLU YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

[Devamını oku...]

10
TARIM VE KIRSAL KALKINMA DESTEKLEME KURUMU

10 Kasım 2014 Pazartesi Günü 13. Çağrı İlanına Çıkmıştır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti Adına Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yatırım Aracı Olan IPA'nın Kırsal Kalkınma Bileşeni Kapsamında Uygulanacak Yatırımlara İlişkin 10 Kasım 2014 Tarihinde 13. Çağrı Başvurusu İlanına çıkmış bulunmaktadır.

Başvuru Kabulüne İlişkin bu çağrı, Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı Kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından Destek Almak üzere yapılacak başvurular ile ilgilidir.

[Devamını oku...]

04
KÜTBO'DAN ÖĞRENCİLERE YARDIM

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından, İl ve İlçe Merkezlerinde bulunan 19 İlk-Orta Okulu Öğrencilerine Bot ve Kaban Yardımı yapıldı.

[Devamını oku...]

08
TOBB VII.TİCARET VE SANAYİ ŞURASI DÜZENLENDİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ALTINKAYA TOBB BİRLİK MERKEZİN'DE DÜZENLENEN 7. TÜRKİYE TİCARET ve SANAYİ ŞURASINA KATILDI 

[Devamını oku...]

17
KUTBO DAN 700 AİLEYE GIDA YARDIMI

  KÜTAHYA TİCARET BORSASI ve TOBB’DAN 700 AİLEYE GIDA YARDIMI YAPILDI

 Kütahya  Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de desteği ile  her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 

[Devamını oku...]

16
TOBB DA DÜZENLENEN PLAKET TÖRENİNE KATILDIK

  KÜTAHYA TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU VE MECLİS BAŞKANI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN İFTAR YEMEĞİ VE HİZMET ŞEREF BELGESİ PLAKET TÖRENİNE KATILDI

[Devamını oku...]

05
İSTİHDAM MESLEKİ EĞİTİM PROJESİNDE DEV ADIM

  İş ve Meslek Edindirme Umem Beceri'10 Projesinden Dev Adım
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğiyle uygulanan ve kamu-özel sektör-üniversite işbirliğinin en güzel ve somut örneklerinden biri olan UMEM Beceri’10 projesi kapsamında, 2011-2013 döneminde sanayi, hizmet ve tarım sektörlerinde Türkiye genelinde 6000’e yakın kurs açılmış, bu kurslardan mezun olan binlerce kişi istihdam edilmiştir. Projeden eleman talep eden firmalar ise, hem nitelikli elemana sahip olmuş, hem de proje kapsamında firmalara tanınan istihdam teşviklerinden yararlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
HİJYEN EĞİTİMİ HAKKINDA DUYURU

  Sayın Üyemiz,

             TOBB’a gönderilen Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı yazısında; 5 Temmuz 2013 tarihli ve 28698 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereğince her iş kolunun özelliğine göre verilmesi gereken hijyen eğitimlerinin, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından planlanacağı ve düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

16
BAŞSAĞLIĞI

13 Mayıs 2014 Tarihinde SOMA’da Meydana Gelen Maden Kazasında Hayatını Kaybeden İşçilerimize Allah’tan Rahmet, Başta Kederli Ailelerine ve Ülkemize Sabır ve Başsağlığı, Yaralılara Acil Şifalar Diliyoruz.
KÜTAHYA TİCARET BORSASI 

[Devamını oku...]

16
YARDIM KAMPANYASI

  TOBB Soma'daki felaket için yardım kampanyası başlattı.
13 Mayıs 2014 Tarihinde Manisa ili Soma İlçesinde Meydana Gelen Maden Kazasında çok sayıda işçi kardeşimiz hayatını kaybetmiştir. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Kederli ailelerinin acısını yürekten paylaşıyor, kendilerine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun..

[Devamını oku...]

02
KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANI’NA TEBRİK ZİYARETİ

  KUTBO'dan Kütahya Belediye Başkanı'na Ziyaret
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Karaaytaç ve Zafer Bintepe tarafından 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler neticesinde, Kütahya Belediye Başkanı seçilen ve göreve başlayan Sayın Kamil Saraçoğlu'na makamında tebrik ziyareti yapıldı.

[Devamını oku...]

21
KÜTAHYA TARIM FUARINDA STAND AÇTIK

KUTB0 17-20 Nisan Tarihlerinde açılan 6.Kütahya Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarında Stand açtı.
KUTBO Kütahya 6. Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarın da Stand açtı. Fuar açılışında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necat Gültekin ve İbrahim Durmaz standta hazır bulundular. Ziraat Odaları Genel Başkanı Sayın Şemsi Bayraktar ve Valimiz Sayın Şerif Yılmaz ile beraberindeki heyet Borsa Standtımızı ziyaret ettiler. 

[Devamını oku...]

18
TÜRKİYE MALEZYA ÇALIŞMA TOPLANTISI

TOBB da düzenlenen Türkiye Malezya Çalışma Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA katıldı.
Malezya Başbakanı Dato' Seri Mohd Najib Tun Abdul Razak ve beraberindeki heyet ile Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve iki ülke işadamlarının katıldığı çalışma yemeğine, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA da katıldı 

[Devamını oku...]

04
KUTBO’DAN KÜTAHYA VALİ YARDIMCILARINI ZİYARET

  Kütahya Ticaret Borsası Yönetimi Vali Yardımcılarına Ziyarette Bulundu.
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim Durmaz ve Sayman üye Hakan Karaaytaç Kütahya Vali Yardımcıları; Sedat Oktar, Hüdayar Mete Buhara, Metin Selçuk ve Mustafa İngenç’i makamlarında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

04
KUTBO’DAN İL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

  Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Emniyet Müdürüne ziyarette bulundu.
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim Durmaz. Yönetim Kurlu Üyeleri Hakan Karaaytaç ve Zafer Bintepe Kütahya’da yeni göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz’ı ziyaret ederek, Kütahya’daki görevinin hayırlı olsun temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

12
KÜTBO’YA ZİYARET

  2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Partisi Kütahya Belediye Başkan adayı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

06
VERGİ HAFTASI KAPSAMINDA KÜTBO’YA ZİYARET

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine ziyarette bulundu.
Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla, 1990 yılından bu yana kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, İl Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Başkanı Ahmet Altınkaya’yı makamında ziyarette bulundu. 

[Devamını oku...]

06
KUTBO//*YA ZİYARET

2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Saadet Partisi Kütahya Belediye Başkan adayı olan İsmail Tunca, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

31
Yeni Yıl Herkese Sevinç ve Huzur Getirsin

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan KUTBO Başkanı Ahmet Altınkaya;
Sevinciyle üzüntüsüyle 2013 yılını geride bırakırken, yeni bir yılın Ülkemiz ve İnsanlarımız için umut ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. 

[Devamını oku...]

26
VALİ ŞERİF YILMAZ//*DAN ZİYARET

Kütahya Valisi Sayın Şerif Yılmaz KÜTBO Yönetimine ziyarette bulundu.

Kütahya Valisi Sayın Şerif Yılmaz, 25 Aralık 2013 Çarşamba günü, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya'yı makamında ziyaret ederek, Borsamız tarafından Kütahya'da yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO 2014 YILI TAHMİNİ BÜTÇESİ ONAYLANDI

Kütahya Ticaret Borsası 2013 yılının son Meclis Toplantısını, Meclis Başkanı Ali Berber Başkanlığında 23 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirdi.
Borsa Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ana gündem maddesini 2014 Yılı Tahmini Mali Bütçe Tasarısı ve Bütçe cetvelleri ile 2013 yılı gerçekleşen Bütçenin müzakereleri oluşturdu.

[Devamını oku...]

17
İŞ DÜNYASI İÇİN MACARİSTAN VİZESİ KOLAYLAŞTI

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, TOBB da düzenlenen törenle Kütahya iş dünyası ve üyelerimiz adına vize anlaşmasına imza attı
Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Macaristan Büyükelçisi Dr Janos Hovari huzurlarında, Türk iş dünyasına Macaristan tarafından kolaylıkla verilecek uzun süreli Schengen vizesi anlaşması imza töreni gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

25
ÖZEL TOBB ETÜ HASTANESİ SGK ANLAŞMASI

 Özel TOBB ETÜ Hastanesinde Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümlerinde SGK anlaşması geçerli olup, hastanenin diğer bölümlerinde özel sağlık sigortanızı kullanabilir veya bireysel ödeme yapabilirsiniz.

[Devamını oku...]

01
BAŞKAN ALTINKAYA CHİCOGO BORSASINDA

Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Altınkaya, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Chicago Borsası’nın açılış gongunu çaldı.
Türkiye’nin Aktif Ticaret Borsalarından biri olan Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Başkanı Ahmet ALTINKAYA, Chicago Borsası’nın açılışına katıldı.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’la ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Chicago Borsası’nı ziyaret eden Altınkaya , borsanın açılış gongunu çaldı. 

[Devamını oku...]

25
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

Kutlama Komitesinde Borsamızında Olduğu Ahilik Haftası Etkinlikleri İlimizde kutlandı
Kütahyalı esnaflar, Kutlama Komitesi Üyeleri ve öğrencilerden oluşan kortej, mehter takımı eşliğinde Atatürk Anıtı önünden başlayarak Şed Kuşanma Töreninin yapılacağı Belediye Kültür Sarayına kadar bir yürüyüş gerçekleştirdi. Ahilik Haftası nedeniyle düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere de Valimiz Sayın Şerif Yılmaz tarafından hediyeler verildi. Program Şed Kuşanma Töreni ile sona erdi. 

[Devamını oku...]

28
TKDK//*DAN 11.ÇAĞRI İLANI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 11.Proje Çağrı İlanına Çıktı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti adına Avrupa Birliği’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA’nın Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin 26 Ağustos 2013 tarihinde On birinci Başvuru İlanına çıkmış bulunmaktadır. 

[Devamını oku...]

07
BAŞKANDAN BAYRAM MESAJI

Bayramlar dostluğun dayanışmanın, paylaşmanın barış ve kardeşliğin öne çıktığı en güzel günlerdir.

 

[Devamını oku...]

05
TOBB 69.GENEL KURULU YAPILDI

BORSA BAŞKANI AHMET ALTINKAYA TOBB HESAPLARI İNCELEME KOMİSYONUNA SEÇİLDİ
TOBB’un 69’uncu Genel Kurulu’nda M. Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Başkanlığına yeniden seçildi. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki 69. Genel Kurul'da, Hisarcıklıoğlu, toplam 1734 delegenin imzasıyla aday gösterildi. Tek aday olarak seçimlere giren Hisarcıklıoğlu, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu. ​ 

[Devamını oku...]

16
VALİ KENAN ÇİFTÇİDEN KÜTBO’YA VEDA ZİYARETİ

Son Valiler Kararnamesi ile Ordu’ya atanan Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Kütahya Ticaret Borsası Yönetimine veda ziyaretinde bulundu.
KÜTBO Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Necati Gültekin’in hazır bulunduğu ziyarette, Vali Kenan Çiftçi Seçimlerini yeni tamamlayan KÜTBO Yönetimine görevlerinde başarılarının devamını diledi. 

[Devamını oku...]

14
BAŞSAVCI ÇINAR’DAN KUTBO’YA VEDA ZİYARETİ

Ankara'ya Atanan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Çınar'ın Kutbo'ya Veda Ziyareti
Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Çınar, Kütahya Ticaret Borsası’na (KUTBO) veda ziyaretinde bulundu.
Ziyarette KUTBO, Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim DURMAZ hazır bulundu. 

[Devamını oku...]

03
TOBB 68.GENEL KURULA BORSAMIZ KATILDI

TOBB Mali Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Genel Kurul’da bir konuşma yapan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB camiasının, özel sektörün birlikten doğan gücü olduğunu belirterek, “Hem Türkiye’ye, hem de dünyaya örnek olan bu geleneğimiz sayesinde, bugün OECD tarafından komşu coğrafyamızdaki tüm ülkelere bizim Oda ve Borsa yapımız örnek gösteriliyor” dedi.Bu sene Oda-Borsalarımızdaki seçimlerde rekor sayıda adayın yarıştığını görüyoruz. Hem meslek komitelerinde, hem meclis üyeliklerinde büyük bir rekabet yaşanıyor. Bu aslında sizlerin görevinizi ne kadar iyi yaptığınızın, bulunduğunuz yerin kıymetini ne kadar artırdığınızın en somut göstergesidir.

[Devamını oku...]

03
KÜTBO ORGAN SEÇİMLERİ YAPILDI

Kütahya Ticaret Borsası Organ Seçimleri 02 Mayıs 2013 Perşembe günü Borsa Hizmet Binasında gerçekleştirildi.

Meclis Üyelerinin belirlenmesi ile tamamlanan KÜTBO Organ Seçimleri 07 Mayıs 2013 tarihinde Meclis Üyeleri arasında yapılacak seçimle; Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Biriliği Delegeleri belirlenecektir. Borsa Başkanlığına yeniden seçilen Ahmet ALTINKAYA, Seçimlerin gayet güzel ve olumlu geçtiğini belirterek, “tüm arkadaşlara ve üyelerimize katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

[Devamını oku...]

03
KÜTBO KÜTAHYA TARIM FUARINDA STAND AÇTI

KUTBO 25-28 Nisan Tarihlerinde açılan 5.Kütahya Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarında Stand açtı.

KUTBO Kütahya 5. Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarın da Stand açtı. Fuar açılışında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necat Gültekin, İbrahim Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Karaaytaç standta hazır bulundular. Ziraat Odaları Genel Başkanı Sayın Şemsi Bayraktar ve Valimiz Sayın Kenan Çiftçi ile beraberindeki heyet Borsa Standtımızı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

19
KÜTAHYA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

Borsamızında Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 5.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25/28 Nisan 2013 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde açılıyor.
 

[Devamını oku...]

04
EKMEĞİNİZİ İSRAF ETMEYİN TASARRUF EDİN

Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası'na ilişkin Başbakanlık Genelgesi 2 Nisan 2013 tarihinde yayınlanmıştır.

Ülkemizde ekmek israfının önlenmesine yönelik tedbirlerin ivedilikle alınması amacıyla Hükümet tarafından 17 Ocak 2013 tarihinde başlatılan ve TMO koordinatörlüğünde yürütülen “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası” ile ilgili Başbakanlık Genelgesi, 02 Nisan 2013 tarihli ve 28606 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

[Devamını oku...]

28
İŞ DÜNYASINDA ÇEK RİSKİ SONA ERİYOR

17 OCAK 2013 tarihinde Elektronik çek istihbarat Raporu adı altında, Bankalar Birliği bünyesinde yer alan Kredi Kayıt Bürosu A.Ş tarafından çeklerin istihbaratının 7 gün 24 saat anlık istihbaratının yapılabilmesi projesi hayata geçmiştir.

2012 yılında emisyon hacmi olan piyasadaki kağıt para 67 Milyar TL olarak gerçekleşmiştir. Sadece bankalar arası takas merkezi üzerinden gerçekleşen çek tahsilat tutarı, adetsel olarak yaklaşık 20 milyon adet ve tutar olarak 350 milyar TL olarak gerçekleşmiştir.Çeklerini takas yoluyla tahsil etmeyenler ve çeklerini aynı gün banka veznesinden alanlar ise bu tutara yakın bir orandadır. Bu sebeple, ülkemizde 2012 yılında, yaklaşık 2 milyon çek kullanıcısı firma üzerinden 70 milyon adet çek ve toplamda 700 milyar TL’lik bir çek hacmi gerçekleşmiştir.

[Devamını oku...]

15
TİCARET BORSASI BÖLÇEK ORTA OKUL KUPA SEVİNÇİ

Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okul Müdürü ve beraberindeki Kız Voleybol takımı Borsa Yönetim Kurulunu ziyaret ederek kupa sevinçlerini Başkan Ahmet Altınkaya ile paylaştı.

Ticaret Borsası Bölçek İlk-Orta Okul Müdürü Halil İbrahim Aktaş, Beden eğitimi öğretmenleri ve beraberindeki kız voleybol takımı Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’yı Makamında ziyaret ettiler. Kız voleybol takımının başarılı çalışmaları ile voleybol müsabakalarında İl ikincisi olarak, kupa sevinçlerini Borsamız Başkanı ile paylaştılar
 
Başkan Altınkaya öğrencilerin göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ziyarette Öğrencilerin maçlarda kullanmaları için Borsa tarafından yaptırılan forma, eşofman ve voleybol topları Başkan Ahmet Altınkaya tarafından öğrencilere hediye edildi.
 
 
Ticaret Borsası İlk Orta Okulu Müdürü ve öğrencilerinin yapmış olduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe hazır bulundular.
 

[Devamını oku...]

15
ZEKA VE MARKA AJANSLARI BORSA İNŞAAT ZİYARETİ

Zafer Kalkınma ajansına sunulan ve kazanılan Borsa Satış salonu projesi çalışmaları Zeka izleme ve değerlendirme birimi tarafından diğer Ajans yetkililerine örnek inşaat projesi olarak yerinde gösterildi.
Kütahya Borsasına Zeka ile kavuşuyor projesi hızla devam etmekte olup, yapılan çalışmalar ve binanın son hali Zafer Kalkınma ajansı Değerlendirme ve izleme birim başkanı Yahya Kişioğlu ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı İzleme Değerlendirme Birim Başkanı Kerem Akdağ ve Ömer Kaya tarafından gezilerek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’dan proje kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, Başkan Yrd. Necati GÜLTEKİN ve Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe ile İnşaat işlerini yapan Özdoğanay Ltd.Şti Yetkilisi Ömer AŞMAN hazır bulundular.
 

[Devamını oku...]

15
BAŞ SAVCI VE BARO BAŞKANI BORSAYI ZİYARETİ

Baş savcı Hüseyin Çınar ve Baro Başkanı Sabit Özdoğlar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanını makamında ziyaret ettiler


Baş savcı Hüseyin Çınar ve Baro Başkanı Sabit Özdoğlar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanını makamında ziyaret ettiler.
Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Ticaret Borsası Yeni Hizmet binası inşaat çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çağdaş Borsacılık anlayışı ile yola çıkıldığını ifade ederek Ticaret Borsası arazisine yapılacak yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
Sayın Başsavcı Hüseyin Çınar Ticaret Borsası Yeni hizmet binasının konumu ve hizmeti ile ilimize sağlayacağı büyük katkıları dile getirdi.

[Devamını oku...]

15
BİLİM SANAYİ VE TEKN. İL MÜD. BORSA ZİYARETİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji il Müdürü Şaban Küçükgümrah Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanını makamında ziyaret etti.
Bilim Sanayi ve Teknoloji il Müdürü Şaban Küçükgümrah Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanını makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

27
KUTBO’YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

İl Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyeti, KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA makamında kabul etti.

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, İl Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyeti, KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA makamında kabul etti.

İl Defterdarı Mehmet Saygı Kutladığımız vergi haftasında verginin tabana yayılması, mükellefin daha bilinçli hale gelmesi için çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini, Yapılan hizmetlerde tespit edilen aksaklıkların kendilerine bildirilmesini, bu aksaklıkları düzeltmek için gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek, hizmet için var olduklarını söyledi.
KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, İl Defterdarı ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürlerinin Vergi Haftası’nı kutlayarak,Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamasının yolu, ülke olarak gelişip kalkınmışlığın yolu, ödediğimiz vergilerden geçiyor. İnsanların ödediği vergileri iyi birer hizmet olarak geri aldıklarında vergi ödemekten kaçınmadıklarını söyleyen Başkan ALTINKAYA, vergi gelirlerinin ülkenin kalkınması için önemli olduğunu ifade etti.
Kütahya Defterdarı Sayın Mehmet Saygı, Gelir Müdürü Coşkun Akaoğlu, 30 Ağustos Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Zan ve Çinili Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yağcı’nın katıldığı ziyarette KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA ve Başkan Yrd.Necati GÜLTEKİN hazır bulundu

[Devamını oku...]

05
AB KIRSAL KALKINMA (IPARD) PROGRAMI BAŞLIYOR

TKDK Proje Kapsamında 5.000 € ‘dan 3.000.000 €’ya kadar proje ile yapılan müracaatlarda her bir proje için % 50 ile %65 arasında değişen oranlarda hibe desteği verecek.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörlüğü 15 Şubat 2013 – 15 Mart 2013 tarihleri arasında proje başvurusu kabul etmek üzere 23.01.2013 tarihinde 9. Çağrı İlanına çıkmış olup, %50’den %65’e kadar varan karşılıksız (geri ödemesiz) hibe fonlarından yararlanılabileceğini duyurdu.

Hibe kapsamında olan yatırım alanlarına ve hibe miktarlarına ilişkin bilgilendirme dokümanı için lütfen tıklayınız.

[Devamını oku...]

01
AHMET ALTINKAYA DAN TARIM BAKANINA ZİYARET

KUTBO YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA , ORGANİZE HAYVANCILIK SANAYİ BÖLGESİ ÇALIŞMALARI İÇİN SAYIN MİLLETVEKİLİMİZ H.FEHMİ KİNAY VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI M.MEHDİ EKER'İ ZİYARET ETTİ

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA , Sayın Milletvekilimiz Hasan Fehmi KİNAY, Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, HAYKOP Başkanı Yusuf Çalışkan, Çavdar Hisar Belediye Başkanı Halil BAŞER den oluşan heyet Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Sayın M.Mehdi EKER 'i makamında ziyaret ederek. İlimiz Çavdarhisar ilçesinde kurulacak olan ve Borsamızında kurucu ortaklığının olduğu Organize Hayvancılık Sanayi Bölgesi Kuruluş çalışmaları hakkında görüşülmüştür.

[Devamını oku...]

29
ODA VE BORSA SEÇİMLERİ ERTELENDİ

ODA VE BORSA SEÇİMLERİ MAYIS VE HAZİRAN AYINA ERTELENDİ

Bakanlar Kurulu'nun 28/01/2013 günlü toplantısında, Oda, Borsa seçim takviminin MAYIS ayında başlamasına, T.O.B.B. Genel Kurulu’nun da Ağustos ayında yapılmasına karar verildi.

Bakanlar Kurulu toplantısının ardından bir açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bu hafta sonu fiilen başlaması gereken oda ve borsa seçimlerinin ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu’nun ertelendiğini açıkladı.

Arınç yaptığı açıklamada, konuyla ilgili olarak Bakanlar Kurulu’nun kabul ettiği kararnamenin yayımlanmak üzere Resmi Gazete’ye gönderildiğini duyurdu.

Buna göre; Şubat ayının başında başlaması düşünülen oda ve borsa seçim takvimi MAYIS ayına, TOBB Başkanlık ve diğer organ seçimleri de Ağustos ayına ertelendi.

TOBB, yeni meslek gruplandırmalarına ilişkin yapılan itirazların sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilmesi için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan oda ve borsa seçimlerinin makul bir süre ertelenmesi talebinde bulunmuştu.
Borsamız seçim takvimine ait yeni düzenlemeler üyelerimize Merkez İlçe Seçim Kurulunca tekrar belirlenecek takvim dahilinde eş zamanlı olarak tekrar duyurulacaktır

Tüm Üyelerimize Duyurulur.
 

[Devamını oku...]

18
EFTC II. HİBE PROGRAMI BAŞLANGIÇ TOPLANTISI

TOBB YAPILAN EFTC HİBE PROGRAM TOPLANTISINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA KATILDI

ETCF II. Oda/Borsaların AB-Türkiye Pozitif Gündemine Katkıları Hibe Programı Başlangış Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde (TOBB) yapıldı. Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya toplantıya katıldı.

[Devamını oku...]

18
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’ya makamında ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

08
TARIM İL MÜRÜRÜ YORULMAZ//*A ZİYARET

KUTBO YÖNETİM KURULU TARIM GIDA İL MÜDÜRÜ HALİL YORULMAZ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Başkanlığındaki KÜTBO Yönetim Kurulu, ilimize yeni atanan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil Yorulmaz’ı makamında ziyarette bulundu.
 

[Devamını oku...]

03
KÜTBO ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI

KÜTBO ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINA TKDK İL KORDİNATÖRÜ İHSAN KAYMAK KONUK OLDU

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Aralık ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Ali BERBER başkanlığında gerçekleştirildi
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak konuk olduğu toplantıda, TKDK'nın hizmet ve sorumluluk alanları ile çalışma usul ve esasları, hibeler ve yatırım destekleri konularında haziruna bilgi verdi.

[Devamını oku...]

03
ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI

ANFAŞ FOOD PRODUCT & TÜRKİYE’NİN TEK İÇECEK FUARI ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI

Turizmin gözbebeği Antalya’da 20-23 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleşecek olan, Türkiye’de Tek ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI, sezon başında Satınalma anlaşmalarının sağlandığı büyük bir iş platformu oluşturacaktır.2012 yılında Türk firmaların yanı sıra Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Bangladeş, Almanya, Suudi Arabistan, Mısır, Bulgaristan ve Belçika’dan Türk pazarına girmek isteyen üretici firmalarında ürünlerini tanıttığı Anfaş Bevex Fuarı 32.323 sektör profesyonelinin ziyaretiyle hedefine ulaştığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

12
İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURUL SEÇİMİ

İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 14.12.2012 CUMA GÜNÜ YAPILACAKTIR.

BORSAMIZ İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 14 ARALIK 2012 CUMA GÜNÜ , 10:00 - 16:00 SAATLERİ ARASINDA BORSAMIZ TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

 

 

[Devamını oku...]

12
İL TİCARET MÜDÜRÜNDEN KUTBO//*YA ZİYARET

İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun, KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.


İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun Kütahaya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin’i ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Altınkaya, İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun’na Borsamız yeni hizmet binası İnşaatı ve yapımı hakkında bilgi verdi, en kısa zamanda hizmet binamızı tamamlayarak üyelerimize ve ilimize hizmette bir adım daha atılacağını ifade ederek. Borsamıza yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

[Devamını oku...]

10
TKDK, KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.

TKDK İl Koordinatörü İhsan KAYMAK KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti;

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’yı Ziyaret etti.

Yapılan ziyarette TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak, TKDK hakkında, hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında bilgiler verdi. Kaymak, TKDK'nın; çiftçilere, tarımsal işletmelere ve yatırımcılara, yatırımlarını desteklemek amacıyla Türkiye Cumhuriyeti katkısı dahil, Avrupa Birliği fonlarını, projeler karşılığında hibe olarak vermekte olduğunu belirtti.

Bilgilendirmenin yapıldığı ziyaretin sonunda, TKDK tarafından hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında, KUTBO üyelerine bilgi aktarımının yapılması planlandı.

[Devamını oku...]

27
TOBB GÖZDEN GEÇİRME NOTLARI

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ GÖZDEN GEÇİRME NOTLARI

Resmi İstatistik Programı Çok Yıllı Programı'' çerçevesinde verilerin derlenmesinden sorumlu olan kurum, kuruluşlarca yayımlanan Haber Bültenleri esas alınarak, TOBB-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, kurum içi kullanıma yönelik olarak hazırlanmakta olan Bilgi Notlarının, 2011 yılı Eylül ayından itibaren ''Gözden Geçirme Notları'' adı altında TOBB’nin www.tobb.org.tr web sayfasından dış kullanıcıların hizmetine sunulmaya başlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
ÜYELERİMİZE DUYURU

FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE DUYURU

FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE DUYURU
Üyelerimizin Gelir İdaresi Başkanlığı’na vermiş oldukları Mükellef Bilgileri Bildirim Formu ve ilgili Oda/Borsa kayıtları esas alınarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından belirlenen faaliyet kodları; yazılı olarak Borsa üyelerinin bilinen en son adresine gönderilmiş, adresinde bulunamayan üyelerin kayıtlı adreslerine ikinci kez yazılı tebligat gönderilmiştir.

[Devamını oku...]

19
KUTBO AKREDİTE BORSA OLDU

KUTBO HİZMET KALİTESİNİ AKREDİTE BORSA OLARAK TESCİLLEDİ

16 Kasım Cuma Günü Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliğinde Yapılan 8.Dönem Akreditasyon Belge Töreniyle Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon Belgesi Alarak Hizmet Kalitesini Tescilledi.
Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 8. Dönem Oda Borsa Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Yaptığı Konuşmada; 28 Oda Ve Borsa Daha Akreditasyon Belgesi Alarak Akredite Oda-Borsa Sayısı 129’a Ulaştığını ve Özel Sektöre Hizmet Edebilmek İçin Buna Layık Hizmet Kapasitesine Sahip Olmak Gerektiğini İfade etti.

[Devamını oku...]

24
AHİLİK HAFTASI KUTLANDI

Kutlama Komitesinde Borsamızında Olduğu Ahilik Haftası Etkinlikleri İlimizde kutlandı

Ahilik Haftası Kutlamalarına Borsamız Adına; Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim DURMAZ ve Borsa üyeleri katılmış olup, Yönetim Kurulu Başkan Yardımsı İbrahim DURMAZ konuşmasında ;

[Devamını oku...]

24
İŞ DÜNYASINDAN HAVALİMANINA İNCELEME GEZİSİ

KÜTAHYA,UŞAK,AFYONKARAHİSAR İŞ DÜNYASINDAN HAVALİMANINA İNCELEME GEZİSİ YAPILDI

Kütahya,Afyonkarahisar ve Uşak Oda ve Borsa Yöneticilerinin de katıldığı inceleme gezisine;

Borsamız Meclis Başkanı Ali BERBER,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim DURMAZ ve Necati GÜLTEKİN’inde katıldı

[Devamını oku...]

17
KÜTBO AKREDİTASYON DENETİMİNİ

BORSAMIZ TOBB AKREDİTASYON DENETİMİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Borsamız 13 Eylül 2012 tarihinde TOBB Akreditasyon kapsamında denetlenmiştir.
Yapılan denetimin öncesinde düzenlenen açılış toplantısına Borsamız Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati GÜLTEKİN , İbrahim DURMAZ , Genel Sekreter V. Yasemin YOL, TSE Denetçisi Fatih SAĞDIÇ, TOBB Akreditasyon Kurul Sekreteri Volkan TUFAN, Borsamız Akreditasyon Sorumlusu Ahmet GÖZEL ve borsamız birim amirleri de katıldılar. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA yapmış olduğu açılış konuşmasında yapılacak denetimin borsamız adına hayırlı olmasını diledi. Denetçiler Borsamız birimlerini gezip incelemeler de bulundular. Günün sonunda üst düzey yöneticilerimizin de katılımıyla düzenlenen kapanış toplantısıyla denetim başarılı bir şekilde tamamlandı.

[Devamını oku...]

09
KIRSAL KALKINMA DESTEKLEME PROGRAMI

KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI

 

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2012/09/20120904-8.htm

KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ YAYINLANMIŞTIR.

[Devamını oku...]

14
KÜTBO//*DAN 500 AİLEYE GIDA YARDIMI

Kütbo'dan heryıl olduğu gibi bu senede gıda yardımı yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteği ile hazırlanan gıda yardımı paketlerini, Kütahya merkez, ilçe ve köylerinde bulunan ihtiyaç sahibi 500 aileye dağıtımını yaptı.

[Devamını oku...]

14
TOBB BAŞKANINDAN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

TOBBİstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapıldı.​

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Tobb Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Davetlisi olarak Yönetim Kurulu Başkanları istişare toplantısına katıldı

[Devamını oku...]

09
ANFAŞ FRESH ANTALYA MEYVE SEBZE FUARI

ANFAŞ FRESH ANTALYA MEYVE SEBZE FUARI 15-17 KASIM 2012 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK
İhracatın Kalbi Anfaş’ta atıyor
Bu yıl 6. sini düzenlenen Anfaş Fresh Antalya Fuarı uluslararası yaş- kuru meyve – sebze ticaretinin Türkiye’deki tek iş platformu olup Fresh Antalya Türkiye’nin özellikle hasat sonrası meyve sebze ticareti konusunda uluslararası fuardır.
Fuar da üreticiler, ihracatçılar, ithalatçılar, komisyoncular, süpermarket zincirleri, otel Satınalma müdürleri, soğuk hava depo firmaları, ambalaj, lojistik, laboratuvar ve analiz firmaları bir araya gelmektedir.
Farklı sebze ve meyve çeşitlerini üreten, satan firmalara ulaşmak ve satın alma bağlantılarını kurmak için FreshAntalya 2012 fuarı buluşma noktası olmuştur.
15-17 Kasım 2012 tarihinde 6. Anfaş FreshAntalya, Uluslararası Meyve, Sebze, Lojistik ve Teknolojileri Fuarı altı İhracatçı Birliğinin ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı Toptancı Hal Müdürlüğünün fuara katılımıyla kapılarını açılacaktır.
Fuara katılmak isteyen üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

05
KÜTBO’YA ZAFER KALKINMA AJANSINDAN DESTEK

KÜTBO'NUN SÜKAP KAPSAMINDA ZEKAYA SUNMUŞ OLDUĞU HUBUBAT ALIM SATIM SALONU PROJESİ İL BİRİNCİSİ OLDU

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından açılan Sürdürülebilir Kırsal Kentsel Altyapı Mali Destek Programı (SÜKAP) kapsamında Kütahya Ticaret Borsası olarak hazırlanan “Kütahya Yeni Borsasına Zeka ile Kavuşuyor” isimli projesi hibe kazandı. KÜTBO’nun İnşaatı devam eden Yeni Hizmet Binasının Hububat alım satım salonu,Laboratuvar, Kantar ve eletronik alt yapılarının tamamlanacak olduğu ilgili hibe desteği sözleşmesi, Zeka Hizmet binasında 26.06.2012 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ALTINKAYA ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati GÜLTEKİN ile Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr.Yılmaz ÖZMEN tarafından imzalandı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ALTINKAYA ;
“ Bilindiği gibi Zafer Kalkınma Ajansı geçtiğimiz aylarda açmış olduğu SÜKAP Programı kapsamında kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik yenilikçi projelerini destekleyeceğini açıkladı. Kütbo olarak inşaatı devam etmekte olan Borsa Hizmet Binasının Elektronik Hububat alım- satım Müzayede Salonunun tefrişi, dekorasyonu, inşaat harcamalarının ve elektronik altyapısının % 50 oranında hibe desteğinden faydalanmak için Zafer Kalkınma Ajansına projemizi sunduk. ZEKA’ya bu program kapsamında sunulan 91 proje mali kapasite, ilgililik, sürdürülebilirlik, bütçe etkinliği başlıklarında puanlanarak, hibe desteği kazanan projeler belirlendi.Kütahya ilindeki sunulan projeler arasından Borsamız projesi en yüksek puanı alarak, 1.sıradan hibe desteği almaya hak kazanmıştır.

Yeni Borsa Hizmet Binamız İlimiz ve bölgemiz ekonomisine, tarım sektörüne büyük faydalar sağlayacak olup, Üyelerimize ve çiftçimize hizmette en üst düzeyde katkı sağlamaya devam edecektir. Kazanılan bu Proje ile ZEKA’nın da desteği alınarak daha kısa sürede Modern Borsacılığa adım atmanın gururu içindeyiz, dedi.

[Devamını oku...]

30
TSE//*DEN KÜTBO//*YA KALİTE DENETİMİ

TSE’DEN KÜTAHYA TİCARET BORSASINA “KALİTE” DENETİMİ

Kütahya Ticaret Borsası, üyelerine daha iyi hizmet vermek amacıyla başlattığı ‘kalite’ çalışmalarını sürdürüyor. Kütahya Ticaret Borsası’nda oluşturulan ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Sistemi Türk Standartları Enstitüsü’nden Başdenetçi Arzu Mütevvelli tarafından denetlendi.
Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Başkan Yardımcısı Necati Gültekin, Sayman Hakan Karaaytaç, Üye Zafer Bintepe ve Meclis Başkanı Ali Berber, Genel Sekreter V. Kalite Yönetim temsilcisi Yasemin Yol ve Borsa personeli ile bir araya gelen Başdenetçi Arzu Mütevvelli, verilen hizmetlerle ilgili detaylı bilgi aldı. KÜTBO Başkanı Ahmet Altınkaya, KÜTBO’nun üyelerine kaliteli hizmet sunma hedefinde olduğunu belirterek, sistem ile ilgili Arzu Mütevvelli’ye bilgi verdi.

KÜTBO’YA TAM NOT
KÜTBO’nun evrakları, çalışmaları, sistemin işleyişi, hizmet sunumu, insan kaynakları ile ilgili yeterliliklerini değerlendiren Başdenetçi , inceleme sonucunda akredite borsa olma yolunda hızla ilerleyen KÜTBO’nun standarda uygun hizmet verdiğini belirterek, TS EN ISO 9001 2008 KYS belge geçerliliğinin devamı için olumlu görüş bildirileceğini kaydederek Kütahya Ticaret Borsası’nın üyelerine daha iyi hizmet vermek için geliştirdiği kalite sisteminin sürdürülebilir olduğunu da bildirdi.

[Devamını oku...]

22
TMO ALIM FİYATLARI AÇIKLANDI..

2012 yılında Anadolu Kırmızı Sert Ekmeklik Buğday için Ton başına 665 TL olarak belirlenmiştir.

 

TMO Alım Fiyatları Açıklandı...

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Mehmet Mehdi EKER'in

2012 Dönemi Hububat Politikaları Kamuoyu Açıklaması

Değerli Basın Mensupları ve Değerli Katılımcılar,

2011 yılı dünya buğday üretimi, bir önceki yıla göre 42 milyon tonluk rekor bir artışla 695 milyon ton olarak gerçekleşmişti.

2012 yılında ise dünya ekim alanlarında kayda değer bir değişiklik olmamasına karşın, verimdeki düşüşle bağlantılı olarak üretimin 671 milyon ton seviyelerine gerileyeceği öngörülmektedir.2011 yılında 202 milyon ton olan dünya buğday devir stoklarının, 2012 yılında 191 milyon ton olması beklenmektedir. Ülkemizde 2011 yılında 21,8 milyon ton olarak gerçekleşen buğday üretiminin, 18,7 milyon tonu iç tüketimde kullanılmıştır. Ülkemizin 2012 yılına buğday devir stoku 3,1 milyon tondur.

[Devamını oku...]

15
2012 YILI ÜYE AİDATLARININ ÖDENMESİ

2012 YILI ÜYE AİDATLARI 1. TAKSİT ÖDEMESİ - 01 - 30 HAZİRAN 2012 TARİHLERİ ARASINDADIR

 

DUYURU


2012 YILI ÜYE AİDATLARI 1. TAKSİT ÖDEMESİ

01 - 30 HAZİRAN 2012 TARİHLERİ ARASINDADIR.

AİDATLARINIZIN ZAMANINDA ÖDENMESİNİ

RİCA EDER, SÜRESİNDE ÖDENMEYEN AİDATLARA,

6183 SAYILI AMME ALACAKLARI

TAHSİL USULÜ HAKKINDAKİ KANUN UYARINCA

GÜNLÜK GECİKME ZAMMI UYGULANACAĞINI BİLDİRİR,

HAYIRLI İŞLER DİLERİZ.

KÜTAHYA TİCARET BORSASI

[Devamını oku...]

11
UMEM BECERİ //*10 PROJESİ

TARIM ve HİZMET SEKTÖRÜNDE NİTELİKLİ ELEMAN YETİŞTİRİLECEK

UMEM ( Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri ) Beceri 10 projesi kapsamında Sanayiden sonra Tarım ve Hizmet sektörlerinde de nitelikli eleman yetiştirilecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ,Milli Eğitim Bakanlığı ,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ( TOBB ) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliği ile başlatılan UMEM Beceri 10 projesi tüm Türkiye'de uygulanmaktadır.Proje kapsamında işgücü piyasasının ihtiyaçlarına yönelik olarak 2500'e yakın kurs açılmış , bu kurslardan başarı ile mezun olan kursiyerlerin çoğu projeye katılan firmalarca istihdam edildiler.

[Devamını oku...]

21
TOBB VERGİ KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

TOBB VERGİ KOMİSYONU TOPLANTISINA, KOMİSYON ÜYESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ALTINKAYA KATILDI


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak faaliyet gösteren Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Vergi Komisyonu, Basın-Yayın Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu ve AB Uyum Komisyonu TOBB’un 67. Genel Kurulu öncesi TOBB Birlik Merkezi’nde olağan toplantılarını gerçekleştirdiler.​

[Devamını oku...]

21
TOBB 67. GENEL KURULU YAPILDI

Bu yıl 60’ıncı yaşını kutlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 67. Genel Kurulu TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ka

TOBB ETÜ’de yapılan Genel Kurul’a Başbakan Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, bürokratlar, iş dünyasının temsilcileri ile TOBB delegeleri katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, girişimcilere ve TOBB delegelerine “Türkiye sizlerle büyük. Türkiye ekonomisi sizlerle güçlü. Türkiye sizlerle birlikte, büyük hedeflerine yürümeye devam edecek” diye seslendi.

[Devamını oku...]

21
TOBB 67.GENEL KURULDA BORSAMIZ STAND AÇTI

KÜTBO TOBB 67. GENEL KURULDA TOBB İKİZ KULELERİN BAHÇESİNDE STANDT AÇARAK TAVŞANLI LEBLEBİSİNİ TANITTI

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreni’nin ardından, TOBB Birlik Merkezi bahçesinde kurulan standları gezdi.
Oda ve Borsaların standlarını tek tek gezerek, yöresel yiyeceklerin tadına bakan ve ürünlerini inceleyen Hisarcıklıoğlu, Çiçek ve Yazıcı stand görevlileri ve oda ve borsa başkanlarından ürünlere ilişkin bilgi aldılar. KÜTBO Başkaını Ahmet ALTINKAYA Leblebinin ana vatanından leblebiyi tanıtmak için burdayız üyelerimizin ürettikleri leblebiler çok çeşitli olup burda onların ürettikleri Leblebi çeşitleri ile katılmakdan gurur duyuyoruz dedi.

[Devamını oku...]

24
26. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASI

İşSağlığı ve Güvenliği Haftası 04-06 Mayıs 2012 tarihlerinde düzenlenecektir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden gönderilen yazıda;

TOBB'dan gelen yazıda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB)'nın yazısına atıfta bulunularak, ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kavramının geliştirilmesi, yapılan çalışmaların kamuoyuna aktarılması, toplumsal duyarlılığın artırılması ve konuyla ilgili mevzuatın etkin uygulanabilmesinin sağlanması amacıyla düzenlenmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası etkinliklerinin 26’ncısının 4-6 Mart 2012 tarihlerinde Şanlıurfa’da düzenleneceği bildirilmektedir. Yazıda devamla ‘’26. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’’ ile ilgili detaylara ÇSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün web sayfasından (www.isggm.gov.tr) ulaşılabileceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

20
KÜTBO KÜTAHYA TARIM FUARINDA STAND AÇTI

KÜTBO 19.04.2012 tarihinde açılan 4.Kütahya Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarında Stand açtı.
Kütahya 4. Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarın da Stand açtı Açılışda Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya,Meclis Başkanımız Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Necati Gültekin ve İbrahim Durmaz Fuar açılışında stantda hazır bulundular.Sayın Valimiz Kenan Çiftçi ve Belediye Başkanımız Mustafa İça'nın Standtımızı ziyaretleri.

[Devamını oku...]

20
TEVKİFAT ORANI%1 OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

TOBB19.04.2012 Tarih 0546/9244 sayılı yazısı. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğünce, Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri'ne 06.03.2012 tarih ve B.13.2. SGK.0.10.04.06. 2012-6 sayılı e-posta yoluyla gönderdiği yazıda...

TOBB 19.04.2012 Tarih 0546/9244 sayılı yazısı. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğünce, Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri'ne 06.03.2012 tarih ve B.13.2. SGK.0.10.04.06. 2012-6 sayılı e-posta yoluyla gönderdiği yazıda; tarımsal faaliyette bulunan sigortalıların sattıkları ürün bedelleri üzerinden prim borçlarına mahsuben yapılan kesinti oranının %5 olarak uygulanması gerektiğini bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

16
KONYA TARIM FUARINA GEZİ DÜZENLENDİ

Kütahya Ticaret Borsası 15 Mart Perşembe Günü Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarına ve Konya Ticaret Borsasına Gezi düzenledi.
Konya 10.Uluslararası tarım ve hayvancılık ve süt endüstri fuarına 15 Mart Perşembe günü Borsa üyelerimiz ile birlikte gezi düzenlenmiştir. Ticari ilişkileri güçlendirmek için Tarım fuarlarının ülkede yeni yeni geliştiği dönemlerde üyelerimize katkı sağlayacağı düşünülmüş. Türk tarım teknolojisine katkı sağlıyacak olan tarım fuarları Borsamızca her zaman desteklenmektedir. Fuara üyelerimizin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Karaaytaç Meclis Üyelerimiz Ünal Kahraman ve Halil İbrahim Özel ile Borya üyelerimiz ve Genel Sekreter V.Yasemin Yol ile memur Ahmet Gözel bu geziye katılmıştır.

[Devamını oku...]

20
KÜTAHYA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

Borsamızında Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 4.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 19/22 Nisan 2012 tarihlerinde açılıyor.

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörlerin ticari misyonları paralelinde yapılacak fuar; Bölgemizin, ülkemizin diğer bölgeleri ve uluslar arası ticari ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır. Ülkemizdeki uluslar arası fuarların gelişmesi, globalleşen dünyada ticaretin giderek artan serbestleşmeye doğru gitmesi evrensel ölçüleri yakalama fırsatı, ekonomik, ticari ve sosyal açıdan gelişmiş ülkelerde rekabet edebilmesi amacıyla fuar projeleri düzenlenmeli ve iştirak edilmelidir.

[Devamını oku...]

10
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA PROJESİ

ZAFER KALKINMA AJANSI DESTEĞİ İLE KÜTBO STATEJİ PLAN HAZIRLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI

Kütahya Ticaret Borsası’nın hazırladığı “Stratejik Planlama Eğitimi ve Danışmanlığı” konulu projesini, Zafer Kalkınma Ajansı’nın açmış olduğu 2011 yılı Teknik Destek Programı Çerçevesinde sunmuş ve desteklenmeye hak kazanmıştır.
Kütahya Ticaret Borsası’nın Zafer Kalkınma Ajansı Tarafından desteklenen Stratejik Plan Hazırlama Projesine Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası da ortak olarak gösterilmiştir. Borsa ve Odanın kurumsal yapısını oluşturmak ve güçlendirmek, üyelerine daha iyi hizmet sunmak için Kurumsal Stratejik Planlarını Hazırlama Eğitimi KÜTBO ve KUTSO Genel Sekreterleri ile tüm personelinin katılımıyla 07 Ocak 2012 tarihinde Kütahya Ticaret Borsası Toplantı Salonunda başlamış olup, eğitimler hafta sonları olmak üzere 7 gün ve 42 saat devam edecektir.

[Devamını oku...]

13
DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI

Dünya Türk Girişimciler Kurultayı 18-19 Kasım 2011 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'ında gerçekleştirilecektir.

Dünya Türk İş Konseyi (DTİK)'nin en önemli faaliyetlerinden biri olan Dünya Türk Girişimciler Kurultayı bu yıl 18-19 Kasım 2011 tarihlerinde tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda Ekonomi Bakanlığı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

10

TOBB'dan Açlık Felaketi ile Boğuşan Afrikaya Yardım Eli

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Afrika'da yaşanan açlık felaketi için başlatılan yardım kampanyasına, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA destek çağrısında bulundu;

[Devamını oku...]

27
SAYIN VALİMİZİN BORSAMIZA YAPTIĞI ZİYARET

Kütahya Valisi Sayın Kenan Çiftçi Borsamız Yönetim Kurulunu Ziyarette Bulundular.

Borsamızda gerçekleştirilen bu ziyarette, Borsamız Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin hazır bulundular.

 

[Devamını oku...]

27
TOBB YÖNETİM KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Harun Karacan Borsamız Yönetim Kurulu Başkanını Ziyarette Bulundular.

[Devamını oku...]

11
KÜTAHYA 3.TARIM HAYVANCILIK SERACILIK FUARI

Borsamızında destekleri ile Kütahya 3.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 14/17 Nisan 2011 tarihlerinde açılıyor.

 

[Devamını oku...]

03
KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN DUYURU

Kütahya ticaret borsası hizmet binası kaba inşaat ihale ilanı...

 

[Devamını oku...]

18
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

Her yıl Ekim ayının ikinci Pazartesi günü başlayan ve yedi gün süren Ahilik haftası, Kutlama Komitesinin Kütahya Valisi Sayın Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaretiyle başladı.

[Devamını oku...]

11
1 MİLYAR AÇ İNSAN İÇİN İMZA KAMPANYASI

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) dünya üzerinde açlık çeken 1 milyar insan için küresel ölçekte imza kampanyası başlattı.

[Devamını oku...]

25
TOBB//*DAN PAKİSTAN //*A YARDIM ELİ

TOBB Pakistan’da meydana gelen sel felaketinin yaralarının sarılması için iş dünyasına çağrıda bulunarak, yardım kampanyası başlattı.

[Devamını oku...]

20
EGE TİCARET BORSALARI TOPLANTISI YAPILDI

16 - 17 Nisan 2010 tarihlerinde kütahya ticaret borsasının ev sahipliğinde güral harlek otelde ege bölgesi ticaret borsaları bölge toplantısı yapıldı.

 

[Devamını oku...]

19
TARIM FUARINA KATILDIK

Borsamız "KÜTAF" Kütahya Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarında Stand açtı.
Borsamızın katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

 

[Devamını oku...]

17
DENİZLİ EKONOMİ KORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

Denizlide Yapılan Bölgesel Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısına KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA Katıldı

 

[Devamını oku...]

19
KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK

Borsamız tarafından ilimizde bulunan bir ilköğretim okuluna bilgisayar ve projeksiyon cihazları bağışı yapıldı.Kütahya Valisi Sayın Şükrü Kocatepe Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya'ya eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

[Devamını oku...]

20
İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları üyelerinden kurulan kadın girişimciler kurulu Borsa Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

16
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

12-18 Ekim2009 tarihleri arasında Borsamızın da katkıları ile ahilik haftası kutlaması yapıldı

 

[Devamını oku...]

15
DEFTERDAR MEHMET SAYGI DAN BORSAYI ZİYARET

Kütahya il Defterdarı Sayın Mehmet saygı Borsamız Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Borsamızda gerçekleştirilen bu ziyarette, Borsamız Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin hazır bulundular.

[Devamını oku...]

04
TOBB 64.GENEL KURULU VE BAŞKAN SEÇİMİ YAPILDI

Hisarcıklıoğlu, Yeniden TOBB Başkanı Seçildi TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 64. Genel Kurulunda yapılan seçimde 1.362 geçerli oyun tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

 

[Devamını oku...]

28
KUTBO YÖNETİM KURULUNDAN NEZAKET ZİYARETLERİ

KÜTBO Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu birtakım nezaket ziyaretleri yaptılar.

[Devamını oku...]

28
ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN BORSAMIZA ZİYARET

Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim YİĞİT ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Borsamız Yönetim kurulu ve Meclis kurulu üyelerini ziyaret etti.

[Devamını oku...]

21
BORSA AİDAT BORÇLARININ, GECİKME ZAMLARI AFFI

Borsa Aidat Borçlarının,Gecikme Zamlarının Affını İlgilendiren Kanun Hk.

Sayın Üyelerimiz,

28 Şubat 2009 Tarih ve 27155 sayılı Mükerrer Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren 5838 sayılı kanunun 31.maddesi ile 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununa geçici madde eklenmiş olup; ''5838 sayılı Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren altı ay içinde üyelerimizin Borsaya olan aidat borçlarının tamamının ödenmesi halinde bu borçlara ait gecikme zammının silineceği'' hükme bağlanmıştır.

[Devamını oku...]

17
BORSAMIZ TARIM FUARINDA

Borsamız "KÜTAF" Kütahya 1.Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarında stand açtı.

[Devamını oku...]

01
KÜTAHYADA TARIM FUARI AÇILIYOR

Borsamızında destekleri ile Kütahya Birinci Tarım Hayvancılık,Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 16 Nisan Tarihinde açılıyor.
Bölgemizde nitelikli fuarcılığın hızlı bir gelişme sürecine girmesi ve uluslar arası düzeydeki yerini alması Temennimizdir. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörlerin ticari misyonları paralelinde yapılacak fuar; Bölgemizin, ülkemizin diğer bölgeleri ve uluslar arası ticari ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır. Ülkemizdeki uluslar arası fuarların gelişmesi, globalleşen dünyada ticaretin giderek artan serbestleşmeye doğru gitmesi evrensel ölçüleri yakalama fırsatı, ekonomik, ticari ve sosyal açıdan gelişmiş ülkelerde rekabet edebilmesi amacıyla fuar projeleri düzenlenmeli ve iştirak edilmelidir.

[Devamını oku...]

16
KÜTAHYA HEYETİ İLE ANKARA TOBB , TBMM ZİYARET

Borsamız Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu üyeleri ve Kütahya İl ve İlçe Oda Başkanlarının katılımı ile Ankara'ya düzenlenen gezi programında ilk olarak TBMM Başkanı Sayın Köksal Toptan'ı makamında ziyaret edildi.Daha sonra TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret edilerek.Kütahyanın sorunlarının toplu olarak ele alındığı ve Borsa ve Oda başkanlarının söz alarak tek tek konuşma yaptığı ziyaretin sonunda günün anısına Kütahya heyeti olarak TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na ve TBMM Başkanı Köksal Toptan'a hediye taktim edildi.Kütahya heyeti ile birlikte Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Başkanı Ali Berber,Yönetim Kurulu Bşk.Yrd.İbrahim Durmaz,Sayman Üye Hakan Karaaytaç,Meclis Bşk Yrd. İrfan Toker, Meclis Üyeleri Ünal Kahraman ve İsmail Çavdar katıldılar.

[Devamını oku...]

12
BORSA ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE FUAR GEZİSİ

KÜTAHYA TİCARET BORSASI ÜYELERİ İSTANBUL GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARINDA FOTEG İSTANBUL 2009 ULUSLARARASI GIDA TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI NA, KÜTAHYA TİCARET BORSASI 08 MART 2009 TARİHİNDE İNCELEME GEZİSİ DÜZENLEMİŞTİR.
Foteg istanbul 2009 uluslararası gıda teknolojileri ihtisas fuarı na, kütahya ticaret borsası 08 Mart 2009 tarihinde inceleme gezisi düzenlemiştir.Her geçen yıl daha kapsamlı ve yoğun katılımcı profili sağlayan ve sektöre ivme kazandıran uluslar arası gıda fuarına borsamız yönetim ve meclis kurulu üyeleri ile üyelerinden gıda üretim sektörü temsilcileri katılmıştır.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO 2009 SEÇİMLERİ YAPILDI

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu kapsamında, 05 Ocak 2009 Pazartesi günü Borsamız organ seçimleri yapıldı
KÜTAHYA TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA GÜVEN TAZELEDİ
5174 SAYILI TOBB KANUNUNA GÖRE HER 4 YILDA BİR YAPILAN KÜTAHYA TİCARET BORSASI MECLİS VE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIK SEÇİMLERİ 05.01.2009 -09.01.2009 TARİHLERİ ARASINDA YAPILMIŞ, MECLİS KURULU, YÖNETİM KURULU VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ BELİRLENMİŞTİR

[Devamını oku...]

28
KÜTAHYA İL VE İLÇE ODA VE BORSA PLAKET TÖRENİ

28 Kasım 2008 tarihinde TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımı ile ençok tescil işlemi yaptıran üyelerimize ödülleri verildi.

 

Kütahya il ve ilçeleri Oda ve Borsa platformu ödül törenine, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu katılmış ve ''Türkiye Ekonomisindeki Yeni Durum Analizi ve Tavsileri'' Konulu bir sunum yapmıştır. Programda Borsamızda tescil işleminde son iki yılda işlem hacmi yüksek olan üyelere TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket verilmiştir.

[Devamını oku...]

16
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

13-19 EKİM 2008 tarihlerinde kutlanan ahilik haftası törenlerine borsamızın da katkıları olmuştur.
Ahilik haftası kutlama komitesinde yer alan borsamız tarafından, 40 yılı aşkın zamandır ahilik kültürü ve ahlakı içerisinde mesleğine, genel ve yerel ekonomiye katkı yapmış üyelerimize şükran plaketi verilmiştir

[Devamını oku...]

15
BORSAMIZIN YAPTIRDIĞI OKUL AÇILIŞI

KÜTAHYA TİCARET BORSASI TARAFINDAN YAPTIRILAN ON DERSLİKLİ, BİLGİSAYAR VE FEN LABORATUARLARI OLAN, RESİM VE MÜZİK ODALARIYLA, ÇOK AMAÇLI SALONU VE ANA SINIFI BULUNMAKTADIR.
KÜTAHYA TİCARET BORSASI İLKÖĞRETİM OKULU AÇILIŞI 15 MAYIS 2008 TARİHİNDE SAYIN MİLLİ EĞİTİM BAKANI HÜSEYİN ÇELİK TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. ÇOK SAYIDA DAVETLİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞEN AÇILIŞDA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ALTINKAYA’NIN AÇILIŞ KONUŞMASI

[Devamını oku...]

01
İHRACAT RAKAMLARI KÜTAHYA’DA AÇIKLANDI...

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı, Türkiye İhracatçılar Meclisin'in kayıt rakamlarına göre Nisan ayı ihracat rakamlarını, Kütahya'da düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.
Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı'nın Kütahya’da yaptığı açıklamaya göre, Ocak-Nisan döneminde Türkiye'nin ihracatı yüzde 36,9 artışla 42 milyar 788 milyon dolara ulaştı. Nisan ayı itibariyle son 1 yıllık ihracat ise yüzde 27,61 artışla 117 milyar 496 milyon dolara çıktı.

[Devamını oku...]

25
SANAYİ BAKANI SAYIN ZAFER ÇAĞLAYANA ZİYARET

 20 MART 2008 Tarihinde, Borsamız Y önetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Ticaret Odaları konsey başkanı Sayın Nafi Güral Sanayi ile Ticaret Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]