18
“Çocuk İhmal ve İstismarı” Semineri Gerçekleştirildi

 Türkiye Barolar Birliği ile Kütahya Barosunun birlikte düzenlediği Kütahya Valiliği ve Kütahya Ticaret Borsası’nın da proje ortağı olduğu, İlimiz vatandaşlarının temel hukuki konularda bilgilendirilmelerini amaçlayan Hukuk Okur Yazarlığı Semineri’ nin üçüncü etabı olan “Çocuk İhmal ve İstismarı” konulu semineri Yazma Eserler Kütüphanesi konferans salonunda gerçekleşti.

[Devamını oku...]

11
TOBB Heyetinden Dursunbey Belediyesi'ne Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu beraberindeki heyetle birlikte Dursunbey Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) tanıtım toplantısına katılarak Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan’ı ziyarette bulundular.

 

 

[Devamını oku...]

09
Hukuk Okur Yazarlığı Seminerimizin İkinci Etabı Gerçekleştirildi

Türkiye Barolar Birliği ile Kütahya Barosunun birlikte düzenlediği Kütahya Valiliği ve Kütahya Ticaret Borsasının da proje ortağı olduğu, İlimiz vatandaşlarımızın ve üyelerimizin temel hukuki konularda bilgilendirilmelerini amaçlayan hukuk okuryazarlığı seminerlerin ikinci etabı olan “Tüketici Hakları” konulu seminerimiz Yazma Eserler Kütüphanesi konferans salonunda gerçekleşti.

[Devamını oku...]

06
Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında ilgili gündem maddeleriyle gerçekleşti. 

[Devamını oku...]

06
KÜTBO Üyelerine "KOBİ'lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası" Hakkında Bilgilendirme Semineri Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Halk Sigorta iş birliğiyle düzenlenen programda Borsa üyelerine Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası tanıtımı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
Ticaret Borsası Bölcek Okulu Öğrencilerinden TÜBİTAK Projeleri

Kütahya Ticaret Borsası Bölcek Okulu Öğrencilerinin TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı destekleme programı kapsamında hazırlamış oldukları projelerin sergilendiği Bilim Fuarı açıldı. 

[Devamını oku...]

02
Aile İçi Şiddet Konusunda Seminer Gerçekleştirildi

Türkiye Barolar Birliği ile Kütahya Barosu birlikteliğinde, Kütahya Valiliği ve Kütahya Ticaret Borsası’nın proje ortaklığında Hukuk Okur Yazarlığı Seminerinin ilk etabı olan “Aile İçi Şiddet” konulu semineri Yazma Eserler Kütüphanesi konferans salonunda gerçekleşti.l

[Devamını oku...]

29
Kütahya'da Cumhuriyet Bayramı Coşku ve Gururla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yıl dönümü Kütahya'da coşku ve gururla kutlandı.


Yeni Spor Salonunda gerçekleştirilen kutlama töreni Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz ile Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın öğrencileri ve halkı selamlamasıyla başladı.

[Devamını oku...]

25
Kobilere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Eğitimi

Sayın Üyemiz,

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) yaşadığı riskleri ortadan kaldırmak için hazırlanan "Kobilere yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası" hakkında 06 Kasım 2019 Çarşamba günü Halk Bankası Genel Müdürlüğü Ticari Alacaklar Uzmanı Fehmi Gökhan Gürsoy tarafından borsamızda gerçekleştirilecek eğitime teşriflerinizi bekleriz.

[Devamını oku...]

23
Kütahya Yöresel Ürünleri YÖREX Fuarında Sergilendi

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğü ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle ANFAŞ Fuar Merkezinde bu yıl 10’uncusu düzenlenen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı 23 Ekim 2019 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

[Devamını oku...]

23
Hukuk Okur Yazarlığı Seminerleri

Türkiye Barolar Birliği ile Kütahya Barosu birlikteliğinde ve Kütahya Ticaret Borsası’nın proje ortaklığında Hukuk Okur Yazarlığı Semineri gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

21
Albaraka Türk'ten KÜTBO Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası

Albaraka’da Kobi Destek Finansmanı Kampanyası ile Kobilerimizin ihtiyacı beklemiyor.

Kütahya Ticaret Borsası üyelerine özel  %1,19 kâr oranı ve 36 aya varan taksitler ile 300.000 TL’ye kadar KOBİ’nin finansmanı Albaraka’da

[Devamını oku...]

21
TOBB Akreditasyon Çalıştayı Diyarbakır'da Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Çalılştayı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleri ile Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın ev sahipliğinde Diyarbakır’da düzenlendi.

[Devamını oku...]

15
STK'lardan Barış Pınarı Harekâtına Destek Açıklaması

Türkiye Barolar Birliği, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye Emekliler Derneği, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsaları başkan ve temsilcileri,81 ilde eş zamanlı olarak ortak düzenledikleri basın toplantısı ile Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladılar.

[Devamını oku...]

14
Başkan Gültekin, Bakü'deki Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Formu'na Katıldı

Türk Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de altı ülkenin iş insanlarının katıldığı Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Formu düzenlendi.

 

İş Forumu’na Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.  

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 32İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son