Entries for 'kutbo'

08
Trendyol ile İşini Büyüt KOBİ Destek Programı

Sayın Üyemiz,

TOBB ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ Destek Programı’nı başlattı. Ürünlerinizi Trendyol’da milyonlarca müşteriye ulaştırmanızı sağlayacak destek programıyla ilgili bilmeniz ve başvurmak için yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

[Devamını oku...]

26
Yetenek Kapısı

Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hizmete sunulan "Yetenek Kapısı" çevrimiçi kariyer platformunun (www.yetenekkapisi.org) işverenlerin ihtiyaç duydukları yetenekleri henüz eğitimleri devam ederken keşfetmelerine, öğrenci/mezunlar ile zaman ve mekândan bağımsız şekilde iletişim kurmalarına imkân sağladığı belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

26
VERBİS'e Kayıt Süreleri Uzatıldı

Sayın Üyemiz.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nun 23/06/2020 tarihli ve 2020/482 sayılı Kararı ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda VERBİS'e son kayıt süreleri sizlerden gelen talepler üzerine Birliğimizce yapılan etkin girişimler sonucu aşağıdaki tabloda yer alan şekilde uzatılmıştır.

 

 

[Devamını oku...]

11
COVİD-19 Salgınının Ekonomiye Etkisi Anketi

Sayın Üyemiz

 

COVID-19 salgının ülkemiz ekonomisine etkilerini ölçmek amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından anket uygulamaları gerçekleştirilmekte, burada elde edilen verilerden yola çıkarak sorunlara ilişkin çözüm önerileri ve politikalar geliştirilmektedir.

 

[Devamını oku...]

08
Dijital Tarım Pazarı

Sayın Üyemiz.

Tarımda dijitalleşme adına çok önemli bir proje olan, çiftçimizin alın teri ile ürettiği ürünleri değer fiyattan satabileceği, tüm alıcılar ve üreticiler ile buluşabileceği ve tüketicimizin de kaliteli ürünü daha uygun fiyatlara almasına olanak sağlayacak online platform Dijital Tarım Pazarı (DİTAP)'ın tanıtım toplantısı, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin ev sahipliğinde, Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katıldığı on-line basın toplantısı ile 29.04.2020 tarihinde yapılmıştır.

[Devamını oku...]

21
Sokağa Çıkma Kısıtlaması Hk.

Sayın Üyemiz,

T.C. İçişleri Bakanlığı İller idaresi Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen "Sokağa Çıkma Kısıtlaması" konulu genelgeye istinaden;


Koronavirüs salgınının görüldüğü andan itibaren, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda; salgının/bulaşın toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğ

[Devamını oku...]

12
TKDK IPARD II - 9.Çağrı İlanına Çıktı

Sayın Üyemiz,

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), 11.05.2020 tarihinde IPARD II Programının 9.Başvuru Çarı ilanına çıkmış bulunmaktadır.

[Devamını oku...]

28
Ramazanda Bölgesel Kalkınma Sohbetleri

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen, “Ramazan’da Bölgesel Kalkınma Sohbetleri” 29 Nisan 2020 tarihi itibariyle başlanacak olup, Ramazan’da Bölgesel Kalkınma Sohbetleri’nde her hafta farklı bir konu işlenecektir.

[Devamını oku...]

09
Maske İhtiyaç Formu Hk.
Yükleniyor…
28
Kısa Çalışma Ödeneği Kapsamı ve Uygulaması Hk.

Sayın Üyemiz,

Kısa Çalışma Ödeneği Kapsamı ve Uygulamasına yönelik hazırlanan sunum ekte bilgilerinize sunulmuştur.

 

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 21İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son