11

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00 - 16.00 saatleri arasında Kütahya Ticaret Borsası Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen 08.02.2019 tarih ve 760 ile 765 sayılı yazılar ile; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00 - 16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirilerek, kontenjan dağılımları ve seçmen listeleri iletilmiştir.

 

Bu çerçevede, söz konusu seçmen listeleri 11 Şubat 2019 Pazartesi günü Kütahya Ticaret Borsası Hizmet Binasında bulunan ilan yerine de asılmak suretiyle duyurulmuştur.

 

İcra Komiteleri üyeliği adaylık başvuruları, 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren aşağıda yer alan dilekçe örneği ve ekinde aday olabilme şartlarını tevsik eden arşiv kayıtlı adli sicil belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Borsamıza yapılacaktır.

 

Aday olabilme şartlarını taşıyan üyelere ilişkin liste ise, 25 Şubat 2019 Cuma günü mesai başlangıç saatinden itibaren Kütahya Ticaret Borsası Hizmet Binasında bulunan ilan yerine asılmak ve internet sitemizde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

 

İlgili mevzuat uyarınca, seçimde seçmen listesinde ismi bulunan kişiler kimlik bilgilerini ibraz etmek suretiyle seçimde oy kullanabilecek olup, vekâleten oy kullanılması mümkün olamayacaktır.

 

Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerimize önemle duyurulur.

 

Kütahya Ticaret Borsası

Genel Sekreterliği

 

 

Seçim Tarihi : 27 Şubat 2019 Çarşamba

Seçim Saati : 10.00-16.00

Seçim Yeri : Kütahya Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonu

 

Kütahya Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu

Seçmen sayısı: 3

Seçilecek İcra Komitesi Üye sayısı: 1

 

Kütahya Ticaret Borsası Genç Girişimciler Kurulu

Seçmen sayısı: 14

Seçilecek İcra Komitesi Üye sayısı: 2

 

 

Kütahya Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu Seçmen Listesi

  

Kütahya Genç Girişimciler Kurulu Seçmen Listesi

 

Kütahya KGK İcra Komitesi Üyeliği Adaylık Başvuru Dilekçesi Örneği

 

Kütahya GGK İcra Komitesi Üyeliği Adaylık Başvuru Dilekçesi Örneği

Okunma Sayısı: 697
resim


 

 

 

 

 

İsmail Bayram EŞİT