29

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Gültekin yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.

 

Türk Ulusu 30 Ağustos Zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere karşı tarih boyunca büyük mücadeleler vererek, en ağır darbeyi indirmiş, Türk'ün asla yenilmeyeceğini göstermiştir. Ulu Önder Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, demokratik ve çağdaş Cumhuriyet'in kurulmasının yolunu açmıştır.

 

Bugün millet olarak en önemli görevimiz, üstün bir azim ve gayretle Türkiye'yi daha ileriye götürmek, ülkemizin dünyanın en güçlü demokratik ülkeleri arasında yer almasını sağlamaktır.

 

30 Ağustos zafer bayramı aynı zamanda Kütahya’nın düşman işgalinden kurtuluşun yıl dönümüdür. Kütahya Dumlupınar ilçemizde bulunan şehitlikte yapılan etkinliklerle kutlanan, 30 Ağustos Zafer Bayramına tüm hemşerilerimizin katılımlarını bekliyoruz.

 

30 Ağustos Zafer Bayramının kalbi Kütahya Dumlupınar Şehitliğinde,  Büyük Zaferin kutlamalarının burada yapılması bizleri memnun eder. Borsa olarak bu konuda göreve hazır olduğumuzu belirtmek isterim.

 

Bu düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yılını en içten duygularla kutluyor; İstiklal Mücadelesinin Önderi, Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Okunma Sayısı: 644