Entries for Eylül 2015

28

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya; 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Altınkaya  mesajında; "17 Milyonu aşkın öğrencimiz yeni bir Eğitim-Öğretim yılına başlıyor. Yeni dönem, Öğretmenlerimize Milli Eğitim Camiamıza ve Milletimize hayırlı olsun.

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yeri olan İlköğretim, devamı gelecek uzun bir yolun başlangıcıdır. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu da eğitimden geçmektedir.

 

Bu düşüncelerle, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi

[Devamını oku...]

23

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda bayramların insanlar arasındaki dayanışma ve kardeşlik duygularını büyütmeye vesile olacağını belirtti. Bayramları bu anlayışla idrak etmeliyiz. Birlik ve beraberlik kardeşlik duygularıyla yenilebilir ortak sevinçlere dönüşebilir.

Kurban Bayramının Milletimizin Birlik ve Beraberliğine, İnsanlığın Huzur, Barış ve Hidayetine, Bereket ve Bol Kazançlara Vesile Olmasını Diler. Bu duygularla Kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar  saygılarımı sunarım dedi. 

[Devamını oku...]