KÜTBO Avantajları (Üye Hizmetleri)

Doğa Kolejinden KÜTBO Üyelerine Özel Eğitim İndirimi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya Doğa Koleji arasında Borsa üyeleri ve çalışanlarının eğitim hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilmesi amacıyla protokol imzalandı. KÜTBO ile Kütahya Doğa Koleji arasında imzalanan protokol çerçevesinde; Borsa üyeleri, Doğa Koleji Kütahya Kampüsüne yaptıracakları yeni kayıtlarda liste fiyatları içindeki eğitim ücretleri üzerinden % 40 oranında indirim yapılacak. Ayrıca indirim oranına ek olarak %5 kardeş, %6 peşin ödeme indirimi uygulanacak.

KÜTBO İle KTO Karatay Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı

KTO Karatay Üniversitesi’nden oda-borsa üyelerimize özel %15 indirim fırsatı. Ahilik Bursu ile üyelerimize, birinci derece yakınlarına ve eşlerine ücretli kontenjandan KTO Karatay’a kayıt yaptırmaları hâlinde %15 oranında Ahilik Bursu indirimi sağlanmaktadır. Tel. 444 1251 Adres. Akabe Mahallesi Alaaddin KAP Caddesi No:130 42020 KARATAY/KONYA Web sitesi. https://tanitim.karatay.edu.tr/

KÜTBO Üyelerine Şekerbank'tan Avantajlı Kredi Desteği

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Şekerbank T.A.Ş. Kütahya Şube Müdürlüğü arasında KÜTBO üyelerine özel avantajların sağlanacağı protokol imzalandı. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ile Şekerbank Kütahya Şube Müdürü Metin Tiken tarafından imzalanan işbirliği protokolü kapsamında 60 aya varan vadelerle “Sermayenize Destek Kredisi” ve 36 aya varan vadelerle “Eşit Taksitli” kredi imkanlarının KÜTBO üyelerine özel faiz oranlarıyla kullanabilecekler.

Shell Benzin İstasyonlarında Borsa Üyelerine Özel İndirim

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Enyakıt arasında; Borsa üyelerine özel, Türkiye’de ilk defa uygulanan, araçtan inmeden yeni nesil temassız ödeme ile Enyakıt uygulaması üzerinden faydalanabilecekleri özel akaryakıt indirim anlaşması yapılmıştır. Bu anlaşma kapsamında, Üyelerimiz Türkiye genelindeki tüm Shell İstasyonlarından alacakları akaryakıtlarda %3 oranında indirimli fiyattan yararlanabileceklerdir. http://onelink.to/k3dqam "ENYAKIT SHELL" uygulamasını telefonunuza indirip Kütahya Ticaret Borsası Üyeleri için oluşturulan 5826 özel kodu ve kendi bilgilerinizi girerek sisteme kayıt yapabileceksiniz. Detaylı bilgi için www.enyakit.com.tr adresine veya 0553 421 61 66 numaradan Shell Bölge Satış Müdürü Canan ÇİL’ e ulaşabilirsiniz.

TOBB Üyelerine Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üyelerine, ailelerine ve çalışanlarına özel olarak ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ imkanı sunuyor. Tanıtımı, ocak ayında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan sigorta ürünü, NN Hayat ve Emeklilik tarafından hazırlandı. Sigorta kapsamında, Covid-19 ile ilgili olarak devlet tarafından karşılanan giderlere ek olarak tetkik ve tedavi giderleri de bu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından ödeniyor. Sigorta ile 18-59 yaş arasındaki kişiler teminat altına alınabiliyor. Aile poliçesinde 0-17 yaş arasındaki çocuklar poliçeye dahil ediliyor. Sigortada, ayakta ve yatarak tedavi teminatları bulunuyor.

TEDAVİ İMKANLARI

Ürün kapsamında, geniş hastane ağı ile SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet alma imkanı sunuluyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, anlaşmalı kurumlarda yatarak ve ayakta tedavi teminatına (yüzde 100) dahil imkanlar şunlar:

* Yılda 10 kez doktor ziyareti

* TOBB ETÜ Hastanesi’nde ayakta tedavide yüzde 20 katılım payı

* Doktor ücretleri

* Acil müdahaleler

* Küçük müdahaleler

* Yoğun bakım

* Cerrahi müdahaleler

* Ameliyat ekipmanı (10 bin TL)

* Diyaliz

* Koroner anjiyografi

* Laboratuvar hizmetleri

* Görüntüleme ve ileri tanı prosedürleri

* Fizik tedavi (yıllık 1.500 TL limitle)

Diğer taraftan yatarak tedavi teminatında ise ayrıca yılda iki kez doktor ziyareti imkanı tanınırken, fizik tedavide 350 TL limit uygulanıyor.

AİLE VE GRUP İNDİRİMLERİ

Sigorta ürününde ailelere indirim de uygulanıyor. TOBB üyeleri bütün aile fertleri ile sigorta kapsamına alındığında yüzde 10 indirim sağlanıyor.

TOBB üyesi ve çalışanlarının tamamı sigorta kapsamına alındığında, sigortalı sayısına göre yüzde 35’e varan oranda grup indirimi uygulanıyor. Buna göre sigortaya 25-49 kişi dahil edilirse yüzde 25, 50-99 kişi dahil edilirse yüzde 30, 100’den fazla kişi dahil edilirse yüzde 35 indirim yapılıyor.

TOBB üyesi ve çalışanlarının yüzde 75’i sigorta kapsamına alındığında ise indirim oranı şöyle oluyor: 25-49 kişide yüzde 10, 50-99 kişide yüzde 15, 100’den fazla kişide yüzde 20.

Tanıtım Broşürünü İncelemek İçin TIKLAYINIZ...

Ayrıntılı bilgi için

www.nnhayatemeklilik.com.tr 4441666BORSA ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM 

Kütahya Ticaret Borsası ile Germiyan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile İmzalanan Protokol Kapsamında;  birinci derece yakınlarına (anne, baba, kardeş, es ve çocuk) vermiş olduğu sağlık hizmetleri için;

1. Muayene ücretsizdir
2. Radyolojik görüntüleme işlemlerimiz ücretsizdir
3. Dijital görüntüleme işlemlerimiz ücretsizdir 
4. Özel dental anestezi cihazlarının kullanımından ilave ücret alınmayacaktır. 
5. Acil diş tedavilerinden (Diş çekimi, kanal tedavisi, travma v.b.) % 25 indirim
6. Estetik tedavilerimiz (Zirkonyum, e-max, porselen, kompozit, lamine, beyazlatma) % 25 indirim
7. Gülüş tasarımı ile ilgili tedavilerimiz, botoks uygulamalan, dermal dolgu % 30 indirim 
8. Implant (yerli-yabancı) tedavilerimizde % 15 indirim
9. Uzman hekim tedavi ücretlerinden % 20 indirim uygulanacaktır.

Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Üye Hizmetleri

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç